Believe the legend... ~RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Believe the legend, beware the vampire...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Top posters
Натали Салваторе
Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_vote_lcapТъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_voting_barТъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_vote_rcap 
Деймън Салваторе
Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_vote_lcapТъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_voting_barТъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_vote_rcap 
Ерик Нортман
Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_vote_lcapТъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_voting_barТъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_vote_rcap 
Lia.
Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_vote_lcapТъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_voting_barТъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_vote_rcap 
Бо Уест
Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_vote_lcapТъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_voting_barТъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_vote_lcapТъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_voting_barТъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_vote_rcap 
Eлена Гилбърт
Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_vote_lcapТъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_voting_barТъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_vote_rcap 
Кейт Хейл
Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_vote_lcapТъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_voting_barТъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_vote_rcap 
Чейс Джоунс
Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_vote_lcapТъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_voting_barТъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_vote_rcap 
Виктория Ан
Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_vote_lcapТъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_voting_barТъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д I_vote_rcap 
Latest topics
» Лус Ксалвадор Лакрос-Портной.
Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д EmptyНед Авг 12, 2012 6:03 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Банера ни!
Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д EmptyПет Авг 10, 2012 4:21 am by Lia.

» Потвърди лика си!!!
Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д EmptyПет Авг 10, 2012 4:04 am by Lia.

»  Източната част на плажа
Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д EmptyНед Юли 17, 2011 5:54 am by Натали Салваторе

» Axel Muse
Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д EmptyСъб Юли 02, 2011 4:45 pm by Muse

» Местенцето на Натали & Деймън Салваторе
Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д EmptyЧет Май 26, 2011 2:29 pm by Натали Салваторе

» Приятелите ни
Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д EmptyВто Май 24, 2011 8:26 pm by Роуз Салваторе

» Роуз Салваторе
Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д EmptyСъб Май 21, 2011 6:45 am by Ерик Нортман

» Търся си...
Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д EmptyВто Май 17, 2011 6:33 pm by Ани Пуерте

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Пон Авг 14, 2023 9:50 pm
Статистика
Имаме 56 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Doownaccops

Нашите потребители са написали 2882 мнения in 194 subjects
Времето:
Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д D400 През следващото денонощие облачността над града ще е разкъсана, през деня на места намаляваща до незначителна. През нощта на места в южните райони ще превали дъжд. Утре почти без валежи. Вятърът от изток-североизток ще се усили до умерен. Минимални температури между 0° и 5°, максимални в повечето места между 11° и 16°.

 

 Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Джеймс Шадих
Demon
Джеймс Шадих


Брой мнения : 31
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Джеймс Шадих
Възраст:: 30

Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д Empty
ПисанеЗаглавие: Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д   Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д EmptyНед Апр 03, 2011 12:31 pm

1.Име? Валери/Вальо/Вал
2.Възраст? 16
3.От къде си? Костинброд - столицата на българската кока кола ;д
4.Какъв е цвета на косата и очите ти? Черна коса и Сино зелени
5.Зодията ти? Овен
6.Любима храна и напитка? Ми много храни обичам, но пък любимата ми е напитка е фанта ;д
7.Имаш ли брат или сестра? Брат
8.Какъв е любимият ти музикален жанр? Алтернатив
9.Любимите ти актьор и актриса? нямам ;д
10.Пиеш ли? не
11.Пушиш ли? не
12.Какво харесваш и какво мразиш най-много в себе си? Очите/ Всичко останало ;д
13.Кой е любимият ти изпълнител/ка? Avenged Sevenfold/Three Days Grace
14.Коя е любимата ти песен? Afterlife за сега
15.Скайпът ти? 3.8 версия
16.Би ли ни показал/а снимка? йъп

Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д 190283_203149123042112_100000410763631_682840_3066140_n

тая е малко по стара : ;д
Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д 183146_197540223603002_100000410763631_643145_5740149_n
Върнете се в началото Go down
Lia.
The Drama Queen
Lia.


Брой мнения : 280
Join date : 26.03.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Лиа Монгомъри
Възраст:: 23

Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д   Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д EmptyНед Апр 03, 2011 2:45 pm

не пие, не пуши, обича Фанта и слуша Трий Дейс Грейс.... нoвия ми мъж! Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д 511942527 Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д 511942527 Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д 511942527
кажи ми че слушаш Еминем и направо да си те взимам
Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д 511942527 Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д 511942527
Върнете се в началото Go down
http://believethelegend-rpg.forumc.net
Дийн Уинчестър
Human
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 154
Join date : 01.04.2011
Age : 31
Местожителство : Hell

RolePaly
Име:: Дийн Уйнчестър
Възраст:: 32

Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д   Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д EmptyНед Апр 03, 2011 4:23 pm

Ти.. не пушиш о.О
Не пиеш о.О
Ти си са разхубавил бе... Валерчо (рофл)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д   Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д EmptyНед Апр 03, 2011 4:55 pm

Охооо кой виждат очите ми ;дддд * с габи нещо сте ми обещали!*
Avenged Sevenfold - Nightmare пз ;ддддд почти ме запали.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Шадих
Demon
Джеймс Шадих


Брой мнения : 31
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Джеймс Шадих
Възраст:: 30

Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д   Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д EmptyНед Апр 03, 2011 6:39 pm

Ами всъшност слушам и Еминем, не съм му най-заклетият фен, но му знам други песни освен хит сингълите ;д тъй, че да води се, че слушам Еминем въпреки, че наскоро ме хвана яд дето започна да прави дуети с други изпълнители само за пари ..... (с Риана например)

За Дарето, мн мерси за комплимента от учтивост ;д

а и мерси за поздрава :Р
Върнете се в началото Go down
Джеймс Шадих
Demon
Джеймс Шадих


Брой мнения : 31
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Джеймс Шадих
Възраст:: 30

Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д   Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д EmptyПет Апр 08, 2011 9:03 pm

Нова горе долу ЕМО пик ;д


Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д 216648_206532439370447_100000410763631_707419_2018506_n
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д   Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тъй, като хората от които гледах да се скрия ме разкриха ш са покажа ;д
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 5 неща без които мога

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Believe the legend... ~RPG :: Свободна зона :: Да се опознаем-
Идете на: