Believe the legend... ~RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Believe the legend, beware the vampire...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Top posters
Натали Салваторе
Александра Стивънс I_vote_lcapАлександра Стивънс I_voting_barАлександра Стивънс I_vote_rcap 
Деймън Салваторе
Александра Стивънс I_vote_lcapАлександра Стивънс I_voting_barАлександра Стивънс I_vote_rcap 
Ерик Нортман
Александра Стивънс I_vote_lcapАлександра Стивънс I_voting_barАлександра Стивънс I_vote_rcap 
Lia.
Александра Стивънс I_vote_lcapАлександра Стивънс I_voting_barАлександра Стивънс I_vote_rcap 
Бо Уест
Александра Стивънс I_vote_lcapАлександра Стивънс I_voting_barАлександра Стивънс I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Александра Стивънс I_vote_lcapАлександра Стивънс I_voting_barАлександра Стивънс I_vote_rcap 
Eлена Гилбърт
Александра Стивънс I_vote_lcapАлександра Стивънс I_voting_barАлександра Стивънс I_vote_rcap 
Кейт Хейл
Александра Стивънс I_vote_lcapАлександра Стивънс I_voting_barАлександра Стивънс I_vote_rcap 
Чейс Джоунс
Александра Стивънс I_vote_lcapАлександра Стивънс I_voting_barАлександра Стивънс I_vote_rcap 
Виктория Ан
Александра Стивънс I_vote_lcapАлександра Стивънс I_voting_barАлександра Стивънс I_vote_rcap 
Latest topics
» Лус Ксалвадор Лакрос-Портной.
Александра Стивънс EmptyНед Авг 12, 2012 6:03 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Банера ни!
Александра Стивънс EmptyПет Авг 10, 2012 4:21 am by Lia.

» Потвърди лика си!!!
Александра Стивънс EmptyПет Авг 10, 2012 4:04 am by Lia.

»  Източната част на плажа
Александра Стивънс EmptyНед Юли 17, 2011 5:54 am by Натали Салваторе

» Axel Muse
Александра Стивънс EmptyСъб Юли 02, 2011 4:45 pm by Muse

» Местенцето на Натали & Деймън Салваторе
Александра Стивънс EmptyЧет Май 26, 2011 2:29 pm by Натали Салваторе

» Приятелите ни
Александра Стивънс EmptyВто Май 24, 2011 8:26 pm by Роуз Салваторе

» Роуз Салваторе
Александра Стивънс EmptyСъб Май 21, 2011 6:45 am by Ерик Нортман

» Търся си...
Александра Стивънс EmptyВто Май 17, 2011 6:33 pm by Ани Пуерте

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Пон Авг 14, 2023 9:50 pm
Статистика
Имаме 56 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Doownaccops

Нашите потребители са написали 2882 мнения in 194 subjects
Времето:
Александра Стивънс D400 През следващото денонощие облачността над града ще е разкъсана, през деня на места намаляваща до незначителна. През нощта на места в южните райони ще превали дъжд. Утре почти без валежи. Вятърът от изток-североизток ще се усили до умерен. Минимални температури между 0° и 5°, максимални в повечето места между 11° и 16°.

 

 Александра Стивънс

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Александра Стивънс
Angel
Александра Стивънс


Брой мнения : 40
Join date : 03.04.2011

RolePaly
Име:: Александра Стивънс
Възраст:: 9

Александра Стивънс Empty
ПисанеЗаглавие: Александра Стивънс   Александра Стивънс EmptyСъб Апр 09, 2011 8:28 am


-~Име:Александра Стивънс
~Възраст:9
~Външен вид/снимка:
Александра Стивънс 445_2
Александра Стивънс Mackenzie-ps-tp
Александра Стивънс Mackenzie_foy_renesmee_b
~Характер:

7.Характер : Моят характер е много сложен, мога да съм много добра но когато някой ме нарани ставам зла и отмъстителна дори и на девет години аз съм една силна вампирка .Обичам всички без някой животни като змии,пантери,лъвове(от тях най-много) и от тигри.Обичам да се разхождам нощем сред звездите там се чувствам свободна.Стремя се всички да ме възприемат като една от тях,да не ги е страх от мен.Но не винаги се получава което ме натъжава.Искам да живея сред сред хората,не искам те да разбират за моите способности.Винаги ми се е искало да съм една от тях а не ангел.Обичам да съм сама,да си играя с кукли и с какво ли още не.Като цяло характера ми е детски защото може би съм дете.Опитвам да се държа като разумно мислещ ангел.Винаги ще мразя способности те си.Също обичам да се уча от грешките си.Винаги ми се е искало да не съм вампир и отново да бъда човек.

~Месторабота:Училище!
~Училище:
~История:
Родена съм в малко градче не далеч от тук,но дори и ангел никога не съм обичала живота си.Обичах да се вплитам с растенията и така сякаш говорех с тях,те бяха единствените ми приятели хората ги бе страх от мен.А това ме караше да се чувствам като напълно луда.Но един ден в една тъмна нощ ме срещна някакъв мъж и ми кажа:
-Знам какво искаш,искаш хората да спрат да се страхуват от теб нали така?-Попита ме той и се усмиханх дяволски.
-Да но теб това не те засяга.-Отговорих бързо и поех назад към града.
-Хей Артемида по-добре спри на място все пак не искаш да те нараня нали?Ти си на девет а аз на двадесети и три.
-Майка ми ме вика трябва да вървя.
-Майка ти е мъртва аз я убих.Имам доказателство.-КАза мъжа и извади от някъде главата на майака мии тогава една сълза се пророни от мен.
-Но защо?-Попитах.
-За да може великият да царува.
-И кой е той?
-Няма да ти кажа глупачке.Наистина ли мислиш,че съм толкова глупав за да кажа името му?
-Добре какво искаш от мен?
-Искам да дойдеш с мен и да бъдеш жертво принушение.
При тези думи цялата се разтреперих та аз бях на девет и сега щях да умра.И преди да мога да мисля видях корени да се издигат от земята и да го увиват,и тогава той изпрати някаква сеня топка към мен и аз паднах на земята и тогава сякаш заспах.И може би така беше.
Когато се събудих него го нямаше всичко беше много различно имаше някакви коли и всичко беше много странно.Всичко се беше променило,започнах да ходя и дори не знаех на къде.Хората бяха с много странни дрехи,и изобщо сякаш аз бях единствената бигиня те не ме познаваха в тяхните очи нямаше страх
~Допълнителна информация(не е задължителна):


Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Александра Стивънс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александра Стивънс   Александра Стивънс EmptyНед Апр 10, 2011 2:57 am

Одобрена...

прочети правилата, спазвай ги и се забавлявай!
Върнете се в началото Go down
 
Александра Стивънс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Believe the legend... ~RPG :: Герои :: Създаване на герой :: Създаване на ангел-
Идете на: