Believe the legend... ~RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Believe the legend, beware the vampire...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Top posters
Натали Салваторе
Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_lcapМестенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_voting_barМестенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_rcap 
Деймън Салваторе
Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_lcapМестенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_voting_barМестенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_rcap 
Ерик Нортман
Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_lcapМестенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_voting_barМестенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_rcap 
Lia.
Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_lcapМестенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_voting_barМестенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_rcap 
Бо Уест
Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_lcapМестенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_voting_barМестенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_lcapМестенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_voting_barМестенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_rcap 
Eлена Гилбърт
Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_lcapМестенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_voting_barМестенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_rcap 
Кейт Хейл
Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_lcapМестенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_voting_barМестенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_rcap 
Чейс Джоунс
Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_lcapМестенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_voting_barМестенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Ан
Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_lcapМестенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_voting_barМестенцето на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Лус Ксалвадор Лакрос-Портной.
Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Авг 12, 2012 6:03 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Банера ни!
Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyПет Авг 10, 2012 4:21 am by Lia.

» Потвърди лика си!!!
Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyПет Авг 10, 2012 4:04 am by Lia.

»  Източната част на плажа
Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 5:54 am by Натали Салваторе

» Axel Muse
Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyСъб Юли 02, 2011 4:45 pm by Muse

» Местенцето на Натали & Деймън Салваторе
Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyЧет Май 26, 2011 2:29 pm by Натали Салваторе

» Приятелите ни
Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyВто Май 24, 2011 8:26 pm by Роуз Салваторе

» Роуз Салваторе
Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyСъб Май 21, 2011 6:45 am by Ерик Нортман

» Търся си...
Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 6:33 pm by Ани Пуерте

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Пон Авг 14, 2023 9:50 pm
Статистика
Имаме 56 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Doownaccops

Нашите потребители са написали 2882 мнения in 194 subjects
Времето:
Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 D400 През следващото денонощие облачността над града ще е разкъсана, през деня на места намаляваща до незначителна. През нощта на места в южните райони ще превали дъжд. Утре почти без валежи. Вятърът от изток-североизток ще се усили до умерен. Минимални температури между 0° и 5°, максимални в повечето места между 11° и 16°.

 

 Местенцето на Натали и Деймън

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Кейт Хейл
Human
Кейт Хейл


Брой мнения : 147
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Кейтлин Хейл
Възраст:: 17

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 11:46 pm

First topic message reminder :

Вечерята :
Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Ritz-wedding-night-beach

След вечеря :
Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Piet-boon-beach-house2-bonaire-bed
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyСря Апр 13, 2011 4:29 am

Харесваше ми начина по който Натали правеше нещата.Определно ми допадаше.Поставих ръката си на главата и докато тя ме даряваше с удоволствие.Затварях за момент очите си.
След време Натали приключи долу и се качи горе.Не исках да я прекъсвам.След като започна да ме целува.... ръцете ми минаха по бедрата й.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyСря Апр 13, 2011 4:32 am

Надигнах се и намерих устните му, като целувките ставаха все по-пламенни и огнени.
-Искам те. -Прошепнах му, като ръцете ми минаха по тялото му, покрай всяка извивка.
Беше изключително секси и знаех, че е наясно с това и този негов сексапил беше едно от оръжията му.
Целунах устните му и захапах долната.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyСря Апр 13, 2011 4:50 am

Докато Натали беше отгоре ми.. се разкрачи така че тялото й да бъде над кръста ми.
- Е сега какво ? - казах и се усмихнах.
Започнах да я целувам по врътът.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyСря Апр 13, 2011 5:07 am

-Ти ми кажи.. -Усмихнах се, като продължих да го целувам и погалих корема му.. -Имаме цяла вечер, в която се предполага, че трябва да правим това, което сега ще направим.
Прокарах език по врата му. Започнах да отърквам тялото си в неговото, като това усилваше възбудата ни.
Изкикотих се.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 17, 2011 5:21 am

Натали .. боше от момичетата който определено си знаеха работата и то добре.Как да възбудят един мъж .. а за другото .. тя беше незаменима.Докато отъркваше тялто си в моето .. едната ми ръка мина по гърбът й .. започнах да я целувам продължително.Мислих върху въпроса си .. защото явно беше ретуричен ...
- Нека ти покажа . - казах и се усмихнах..
Преобърнах Натали така че аз да съм отгоре и започнах да слизам надолу с целувки.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 17, 2011 5:25 am

Той ме преобърна и започна да слиза надолу с целувки Подлудяваше ме и го знаеше повече от перфектно. Той винаги ми е бил слабост, макар да не го показвах по какъвто и да било начин.
Тялото ми трепереше от удоволствие, а едната ми ръка погали главата му, като разроши и без това небрежната му коса.
-Мисля, че знам какво имаш предвит. -Подсмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 17, 2011 5:31 am

- Радвам се .. - казах и продължих да целувам интимните й части ..
Облизах двата си пръста и проникнах с тях в Натали .. но не спирах да движа езика си ...
Чувах само стетанията на Натали.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 17, 2011 5:36 am

Простенвах доволно, като цялото ми тяло се извиваше от горещите вълни, които ме обливаха. Прехапах долната си устна чак до кръв, разбира се, несъзнателно. И все пак не ми пукаше, защото усещането беше невероятно. Издърпах го нагоре и го целунах с цялата страст,, която се беше насъбрала в мен.
Ръцете ми шареха безсрамно навсякъде.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 17, 2011 5:40 am

След като Натали ме придърпа нагоре и започна да ме целува .. се средоточих върху кръвта по устните й.Обожавах когато прави така.Погалих я с единя си пръст на ръката ми по бузата ... а другата ми ръка слезе надолу по бедрата й ... като постоянно слезаха и се качваха.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 17, 2011 5:47 am

Целунах устните му, като прокарах едната ръка от корема до врата му, след което погалих устните му с показалец.
За миг ми се стори напълно не в мой стил да се взирам така съсредоточено в сините му очи. Другата ми ръка се спусна към приятеля му, но аз не откъсвах очи от неговите, просто не можех..
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 17, 2011 5:51 am

След като Натали спусна едната си ръка надолу.. започна да се оглежда в очите ми.. това не беше нормално за нея.. никога не правеше така.
- Да не бъркам нещо ? - попитах я
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 17, 2011 5:54 am

-Не, не! -Казах бързо и се усмихнах, като го целунах. -Точно обратното.
Преобърнах го, като устните ми зашариха по врата му, а ръцете ми бяха долу и си играеха, скоро и устните ми се смъкнаха там. Едната ми ръка погали коремът и гърдите му, докато аз отделях необходимото внимание на друга част от неговото стегнато тяло. Чувствах се странно в тази ситуация, да бъда женена, но ми харесваше.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 17, 2011 6:02 am

Натали се спусна надолу .. това ме харесваше .. Облегнах се назад и затворих очи.. харесваше ми също така как го правеше .. беше доста добра.След това я преобърнах по най - бързия начин и проникнах в нея не с пръст .. първоначалното движение беше бавно .. а после изведнъж се засилиха.Поставих ръцете си на кръста й.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 17, 2011 6:05 am

Цялата настръхнах, харесваше ми темпото и движенията на Деймън, нямаше по-добър от него в това, да ме накара да стена.
Тялото ми се извиваше рязко заради движенията му, което ни доставяше още удоволствие. Стиснах чаршафите на леглото, като стенания излизаха от устните ми.
-Деймън! -Прочти не извиках.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 17, 2011 6:07 am

Самодоволнота усмивка веднага се появи на лицето ми след като каза името ми.Ръцете ми не спираха да се разхождат по нежното и тяло.
- Да намаля ли ? - зададох и въпрос.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 17, 2011 6:10 am

Целунах го.
-Идеално е. -Прошепнах в ухото му, като отново прокарах ръка по тялото му. Никога нямаше да мога да му се наситя! Именно това, че бях дарена с шанса да изживея една дълга вечност ме караше да се радвам в момента.
Затворих очи, като продължавах да се оставям на удоволствието, галейки ръцете му.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 17, 2011 6:14 am

Обърнах Натали така че да е в "кучешка" поза и отново засилих темното.Тялото на Наатли беше толкова топло ... ръцете ми се спуснаха надолу по тялото й докато не стигнаха доръменете й.Дръпнах косата й грубо и се усмихнах.Не спирах да намалявам скоростта на движенията си.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 17, 2011 6:17 am

Когато дръпна косата ми се усмихнах. Продължих да простенвам, удоволствието не можеше да се опише с думи освен.. със стенания.
Забих нокти в одеалото, като ми идеше да изкрещя така, че всички да ме чуят и все пак не мисля, че беше особено добра идея да го правя.
Подлудяваше ме, мамка му, и нямаше как да отрека това.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 17, 2011 6:20 am

Позволих си леко да вляза в главата на Натали ... и да чуя някои от мислите й.
Засмях се.
- Мила не е хубаво да псуваш .. - казах и се засмях.
След това я обърнах по най бързия начин .. разкрачих я и тялото ми се намести между краката й.Започнах да я целувам грубо и продължително.Мисля че това и харесваше.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 17, 2011 6:24 am

Отново ме преобърна, като тялото му се оказа притиснато в моето. Започна да ме целува грубо и продължително, което ми харесваше. Усмихнах се, като засмуках долната му устна.
-Добре, скъпи. -Засмях се. Звучеше някак странно от моята уста да се "подчинявам" на някого.
Продължих да го целувам, като погалих нежно лявата му буза. Отпуснах се назад, чувствах се добре.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyПон Апр 18, 2011 12:01 am

Харесваше ми така ... когато Натъле се съгласяваше с всичко което кажа и не се съпротивляваше не че имаше друг шанс.Започнах да я целувам по врътът ... след това започнах бавно да да слизам с целувни надолу по тялото й.Понякога се казвах нагоре и езика ми се заиграваше със зърната й .. а след това бързо слизах надолу..
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyПон Апр 18, 2011 12:14 am

Игрите му тялото ми много ми харесваха. Потрепвах и го придърпах нагоре, след което го целунах.
-Някакви пециални фантазии?? -Попитах палаво, нато продължих да галя бузите му. Мамка му, беше толкова красив.
Усмихнах се съвсем леко.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyПон Апр 18, 2011 12:21 am

Засмях се ...
- Нямам .. - казах и се усмихнах .
- А с теб какво се разбрахме .. без да псуваш мила .. или искаш да бъдеш наказана ? - засмях се.
- Отлично разбирам че те радвам - усмихнах се самодоволно.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyПон Апр 18, 2011 12:25 am

Преобърнах го.
-Самоуверен както винаги. -Засмях се, като прокарах ръка по тялото му. -Точно това обичам в теб. -Целунах го, след което се изправих. -Май трябва да направим малка почивка? Не сме спирали от... ами нека кажем.. -Погледнах часовника. - 48 часа.
Отворих шкафчето до леглото, имаше храна. Подадох банка кръв на Деймън. -Пий войнико.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 EmptyВто Апр 19, 2011 3:55 am

- Войнико ? - засмях се
- Щом кажеш . - взех банката с кръв и не след дълго я изпух.
- След 48 часовия секс ще вляза да се изкъпя . - смигнах й.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали и Деймън   Местенцето на Натали и Деймън - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Местенцето на Натали и Деймън
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Местенцето на Натали & Деймън Салваторе
» Венчавката на Натали и Деймън
» Партито по случай сватбата на Натали и Деймън
» Деймън Салваторе
» Натали Харпър Снейк

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Believe the legend... ~RPG :: Архив :: Архив-
Идете на: