Believe the legend... ~RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Believe the legend, beware the vampire...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Top posters
Натали Салваторе
Гората I_vote_lcapГората I_voting_barГората I_vote_rcap 
Деймън Салваторе
Гората I_vote_lcapГората I_voting_barГората I_vote_rcap 
Ерик Нортман
Гората I_vote_lcapГората I_voting_barГората I_vote_rcap 
Lia.
Гората I_vote_lcapГората I_voting_barГората I_vote_rcap 
Бо Уест
Гората I_vote_lcapГората I_voting_barГората I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Гората I_vote_lcapГората I_voting_barГората I_vote_rcap 
Eлена Гилбърт
Гората I_vote_lcapГората I_voting_barГората I_vote_rcap 
Кейт Хейл
Гората I_vote_lcapГората I_voting_barГората I_vote_rcap 
Чейс Джоунс
Гората I_vote_lcapГората I_voting_barГората I_vote_rcap 
Виктория Ан
Гората I_vote_lcapГората I_voting_barГората I_vote_rcap 
Latest topics
» Лус Ксалвадор Лакрос-Портной.
Гората EmptyНед Авг 12, 2012 6:03 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Банера ни!
Гората EmptyПет Авг 10, 2012 4:21 am by Lia.

» Потвърди лика си!!!
Гората EmptyПет Авг 10, 2012 4:04 am by Lia.

»  Източната част на плажа
Гората EmptyНед Юли 17, 2011 5:54 am by Натали Салваторе

» Axel Muse
Гората EmptyСъб Юли 02, 2011 4:45 pm by Muse

» Местенцето на Натали & Деймън Салваторе
Гората EmptyЧет Май 26, 2011 2:29 pm by Натали Салваторе

» Приятелите ни
Гората EmptyВто Май 24, 2011 8:26 pm by Роуз Салваторе

» Роуз Салваторе
Гората EmptyСъб Май 21, 2011 6:45 am by Ерик Нортман

» Търся си...
Гората EmptyВто Май 17, 2011 6:33 pm by Ани Пуерте

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Пон Авг 14, 2023 9:50 pm
Статистика
Имаме 56 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Doownaccops

Нашите потребители са написали 2882 мнения in 194 subjects
Времето:
Гората D400 През следващото денонощие облачността над града ще е разкъсана, през деня на места намаляваща до незначителна. През нощта на места в южните райони ще превали дъжд. Утре почти без валежи. Вятърът от изток-североизток ще се усили до умерен. Минимални температури между 0° и 5°, максимални в повечето места между 11° и 16°.

 

 Гората

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Lia.
The Drama Queen
Lia.


Брой мнения : 280
Join date : 26.03.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Лиа Монгомъри
Възраст:: 23

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Гората   Гората EmptyПет Апр 01, 2011 3:24 am

Гората 519x389
Върнете се в началото Go down
http://believethelegend-rpg.forumc.net
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСря Апр 06, 2011 2:01 am

Не ми се седеше в къщата на Нат.. Не исках проблеми с никой,а най-малко с Ерик.. Не знам защо толкова исках вниманието му.. Как си мислеше че един човек като мен би знаел какво може да стане след като ме ухапа? Вярно исках да ме опита,но си нямах на идея.
Огледах наоколо.. Седнах до едно дърво и се опрях. И сега какво? Да бягам? Едва ли..
Дали ерик иска да ме убие? Може би.. от това ме беше страх.. Да ме убие,защото Нат го е нападнала.. ако го направи. Аз нямах лош чувства към Ерик,защото сама си бях виновна.
Чух стъпки близо до себе си свих се и попитах с тънък глас,почти като шепнене :
- Кой е там? - не можех да видя много добре,но беше фигура на момче.
Притиснах белега от захапката и загледах към фигурата
Върнете се в началото Go down
Чейс Джоунс
Vampire
Чейс Джоунс


Брой мнения : 99
Join date : 05.04.2011

RolePaly
Име:: Чейс Джоунс
Възраст:: 20/2000

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСря Апр 06, 2011 2:09 am

Жаждата ме подлудяваше.. Имах нужда да се нахраня независимо от кого.. Гората ми се струваше идеалното място.. Тихо, тъмно, студено.. Беше идеалното място за наивни туристи.. Докато се стрелках над, през и под нефритения лабиринт от зеленина усетих позната миризма.. Човек ? Не бях сигурен дали го познавам.. Тръгнах по посока на миризмата.. Пред погледа ми бавно започна да се избистря познато красиво лице.. Озовах се зад момичето, което плахо задаваше въпросите си.. Присивх очи замислено.. Познавах я.. Тази миризма, косата, цвета на кожата..
- Бо ? - попитах тихо заставайки пред нея..
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСря Апр 06, 2011 2:14 am

Цялата треперех,но се изправих,погледнах момчето хубаво и.. това беше Чейс!
- Чейс! - казах и го прегърнах силно. После го пуснах и го погледнах :
- Какво правиш тук? Как си? От кога не сме се виждали? - зададох толкова много въпроси,че дори бях забравила да прикрия белега си и моментално сложих ръката си там.
- Радвам се да те видя.. - казах накрая.
Наистина беше така,винаги когато се засечем с него ми става толкова спокойно.. макар и да беше вампир.
Върнете се в началото Go down
Чейс Джоунс
Vampire
Чейс Джоунс


Брой мнения : 99
Join date : 05.04.2011

RolePaly
Име:: Чейс Джоунс
Възраст:: 20/2000

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСря Апр 06, 2011 2:19 am

Ето че най-накрая ме позна.. Разбира се веднага се хвърли на врата ми.. Усмихнах се и я завъртях.. Тя обаче прикри нещо.. Сложи ръката си на врата.. Смръщих вежди и япогледнах подозрително игнорирайки всички въпроси..
- Какво се е случило.. ?? - попитах напрегнато махайки ръката й.. Тогава видях белега.. Беше ухапана.. Очите ми моментално потъмняха..
- Кой го направи ? - просъсках тихо..
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСря Апр 06, 2011 2:23 am

- Аз.. много съм глупава Чейс.. аз съм виновна.. Аз му дадох да му опита и той го направи,но нямах си на идея какво ще стане.. Той ме предупреди че.. може да стане нещо,но.. не разбирах и.. - започнах да говоря бързо е несвързано. Не исках и друг да беше ядосан на Ерик.
- Бифшето ми.. Но вече съм добре спокойно.. - казах облягайки се на едно дърво. Знаех че той нямаше да остави нещата така,но не исках Ерик да ме намрази..само това ми трябваше. Древен вампир към които може би имах чувства да иска да ме убие..
- Не отговори на въпросите ми.. - засмях се тихо.
Върнете се в началото Go down
Чейс Джоунс
Vampire
Чейс Джоунс


Брой мнения : 99
Join date : 05.04.2011

RolePaly
Име:: Чейс Джоунс
Възраст:: 20/2000

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСря Апр 06, 2011 2:50 am

Намръщих се.. Беше се променила.. Приближих се до нея и я прегърнах.. Вичко щеше да се оправи.. Нямаше да позволя на онзи глупак да я нарани отново..
- Всичко ще се оправи малката ми.. - казах тихо и целунах главата й.. Отдръпнах е от нея и прехапах пръста си.. Кръвта бликна от него .. Отново се доближих до Бо и докоснах врата й.. Гледах как бавно, но сигурно раната заздравява.. Усмихнах се леко на упорството й.. Каквото и да ставаше дя държеше на отовор..
- Добре съм малката.. - намигнах й..
- Като изключим вампира ти как си ??
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСря Апр 06, 2011 2:55 am

- Намерих брат си снощи.. Почти сигурна съм че и той е вампир. - засмях се и :
- Благодаря.. че ми оправи белега. - целунах бузата му и отново заговорих :
- Не сме се виждали отдавна.. какво правиш в този странен град? - повдигнах вижди и се засмях. Хич не се беше променил.. към мен винаги е бил мил,но съм виждала че когато е ядосан е много опасен.
- Последния път когато се засякохме гонеше едно момиче.. как й беше името.. Лейла? - сръчках го леко и отново се засмях.
Върнете се в началото Go down
Чейс Джоунс
Vampire
Чейс Джоунс


Брой мнения : 99
Join date : 05.04.2011

RolePaly
Име:: Чейс Джоунс
Възраст:: 20/2000

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСря Апр 06, 2011 3:08 am

Засмях се тихо.. Лейла, Лейла.. Спомнях си я съвсем бегло .. Беше поредното ми забавление и поредната ми вечеря..
- Момичето не завърши добре.. - усмихнах се и разроших косата й като на малко дете.. Малкото ми човешко момиче бе пораснало.. Не съм мислил , че ще я срещна отново.. Дори не предполагах че външно е толкова променена..
- Имаш брат, значи ?? - засмях се.. Помнех, че ми бе споменавала нещо още докато бе малко наивно дете..
- На колко стана, хлапе ? - усмихнах се подпирайки се на едно дърво.
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСря Апр 06, 2011 3:21 am

- Вече съм на 20! - казах горда от себе си и се засмях.
Замислих се.. Бях едва на 15 или 16 когато се бяхме срещнали.
- Спомняш ли си,когато сес рещнахме за пръв път? Спаси ме от онова чудо което ме гонеше. - засмях се. Май доста често беше правил това.
Застанах пред него :
- Тогава ти казах че един ден отново ще се срещнем,а ти не ми повярва и каза че ако пак се видим ще направиш нещо,което няма да забравя. - засмях се.
- Какво ще направиш сега?
Върнете се в началото Go down
Чейс Джоунс
Vampire
Чейс Джоунс


Брой мнения : 99
Join date : 05.04.2011

RolePaly
Име:: Чейс Джоунс
Възраст:: 20/2000

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСря Апр 06, 2011 3:31 am

Момичето което до скоро смятах за хлапе бе пораснало.. Усмихнах се доволно.. Беше се и променила към по-хубаво.. За характера не можех да преценя, но външно... Беше се разхубавила..
- Спомням си разбира се.. Ти винаги се забъркваше в нещо.. - засмях се и пристъпих една крачка към нея..
- Сигурна ли си, че искаш да знаеш ? - попитах повдигайки едната си вежда.. Вече се бях надвесил над дребното й тяло.. Лицата ни бяха на дъх разстояние.. Тя кимна леко.. Едва доловимо.. Усмихнах се доволно и се отдръпнах..
- Не помня.. Минаха години..
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСря Апр 06, 2011 3:39 am

Засмях се :
- Така е.. обожавам неприятностите. - той беше стаанл още по-красив и от преди.
- Когато бях по-малка ти беше моя синеок герой,които ме пазеше от странните неща,докато бавачките ми се чудеа къде съм. - засмях се при спомена.
- Какво и да те е довело в този град се радвам че те срещнах. - усмихнах се и хванах ръката му. Задърпах го,така както правех когато бях по-малка и го заведох до едно езеро с водопад.
- Виж,как водата свети.. все едон има много светулки.. открих че е така заради луната.. мясото било много специално.. - усмихнах се и леко се изчервих. На скоро бях намерила това място и той беше първият които доведох до тук.
Върнете се в началото Go down
Чейс Джоунс
Vampire
Чейс Джоунс


Брой мнения : 99
Join date : 05.04.2011

RolePaly
Име:: Чейс Джоунс
Възраст:: 20/2000

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСря Апр 06, 2011 3:46 am

Тя се засмя и ми припомни стари, почти забравени спомени.. Изведнъж ме хвана за ръката и ме задърпа на някъде.. Нямах намерението да се съпротивлявам.. Стигнахме до езеро с водопад.. беше красиво, но аз не обръщах внимание на тези неща.. Погледнах Бо, а тя се изчерви.. Беше красива.. Обърнах я към мен и преметнах един кичур коса зад ухото й.. Усмихнах й се..
- Станала си много красива, Бо.. - прошепнах.. Погалих поруменялата й бузка..
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСря Апр 06, 2011 3:51 am

Бузите ми станах още по-червени.. това беше нещо,което се опитвах да избягвам.. наистина бях срамежлива,но винаги се правех на по-силна и по-порастнала.
Леко погалих ръката му,която все още бе на бузата ми и се усмихнах :
- Благодаря.. ти също си все така синеокия красавец.. - казах тихичко и за момент отместих срмежливия си поглед от него.
не знаех защо,но пред него винаги всичко най-хубаво от мен беше на лице.
Върнете се в началото Go down
Чейс Джоунс
Vampire
Чейс Джоунс


Брой мнения : 99
Join date : 05.04.2011

RolePaly
Име:: Чейс Джоунс
Възраст:: 20/2000

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСря Апр 06, 2011 4:04 am

Бузките й пламнаха още повече.. Ръката й нежно погали моята.. Знаех, че е срамежливка, но не чак толкова.. Обикновено го криеше от мен.. Усмихнах се, но усещах как очите ми бавно потъмняваха.. Бях жаден и не можех да го крия повече..
- Благодаря.. - намигнах й и бавно се наведох към лицето й.. Сините й очи се бяха втренчили в мен.. Изглеждаше толкова крехка й уязвима.. Усмихнах се слабо и нежно допрях устнидо нейните образувайки невероятна целувка..
- Това.. Това щях да направя.. - измърморих тихо все още галейки бузката й..
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСря Апр 06, 2011 4:13 am

- Няма защо.. - усмихнах му се,а после забелязах че очите му потъмняха.. беше жаден,но се владееше.. може би трябваше да го пусна,за да.. се нахрани с някой..
Той прекъсна мислите ми с една прекрасна целувка галех нежно неговите бузи през краткия миг от тази целувка.
След това той ми каза че това е искал да направи.. Целунах устните му и казах :
- Защо тогава не го направи? - гледах го и погалих ръката му :
- Никога не бих се дръпнала от теб.. - продължавах нежно да галя ръката му.
Така й беше. Той имаше някакво влияние върху мен.. такова че когато погледна в очите му коленете ми да омекват и.. някакво странно спокойствие.
- Ако.. си много жаден.. ще те пусна да тръгнеш.. - промълвих тихо.
Върнете се в началото Go down
Чейс Джоунс
Vampire
Чейс Джоунс


Брой мнения : 99
Join date : 05.04.2011

RolePaly
Име:: Чейс Джоунс
Възраст:: 20/2000

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСря Апр 06, 2011 4:23 am

Усмихнах се слабо и хванах ръката й.. Беше нежна, мека.. Слушах разсъжденията и въпросите й внимателно.. Бях готов да отговоря.. Осъзнавах, че малкото ми момиче бе голямо и това не ми харесваше.. Знаех много добре, че между нас нямаше да се получи и не разбирах защо й го причинявам.. Тя бе просто човек.. Нямаше да приеме лесно, че аз не старея.. Щеше да иска да я превърна, а аз не исках да й отнемам човешкия живот.. Не исках да й причинявам това чудовищно нещо, което бяха причинили на мен..
- Беше млада и наивна.. Никога не бих ти го причинил.. Бе още дете.. - казах тихо.. Може би пазех по-скоро себе си отколкото нея.. Бях такъв егоист, а исках толкова много.. Сведох глава надолу ..
- Не съм много жаден.. Мога да се контролирам.. - обясних и отново я погледнах в очите..
- Наистина съжалявам, Бо.. - прошепнах вдървено..
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСря Апр 06, 2011 4:29 am

Ръката ми леко докосна студената му буза,а след това започнах ад говоря тихо :
- Няма за какв да съжаляваш.. не си направил нищо лошо.. - целунах бузата му и се усмихнах лекичко :
- Може би аз съм прекалено наивна,но няма да съжаля никога за това че те срещнах,никога.. Нито за тази целувка преди малко. - обясних му и хванах ръката му. Преплетох пръсти в нея и я стиснах силно.
- Надявам се и ти да си така.. - промълвих.
Върнете се в началото Go down
Чейс Джоунс
Vampire
Чейс Джоунс


Брой мнения : 99
Join date : 05.04.2011

RolePaly
Име:: Чейс Джоунс
Възраст:: 20/2000

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСря Апр 06, 2011 4:39 am

Тя нежно преплете пръсти в моите успокоявайки ме.. Бо вярваше, че между нас ще се получи.. И аз вярвах донякъде.. Харесвах я отдавна.. Още когато я срещнах.. Бях толкова защитнически настроен към нея, а сега просто я исках за себе си .. Завинаги ..
- Бо.. Не искам да те нараня.. Дори сега не би трябвало да съм тук с теб.. - промърморих с лека усмивка.. Беше грешка, но не съжалявах.. Копнеех за тази среща от толкова време..
- Но не съжалявам.. Никога няма да съжаля, че те срещнах.. - казах нежно и докоснах лицето й.. Нежната й кожа поддаде под пръстите ми .. Малката ми Бо.. Винаги успяваше да ме накара да се усмихна..
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСря Апр 06, 2011 4:44 am

Приближих се до него и се сгуших силно. Може би точно това ми трябваше..
- Може би.. точно сега трябваше да се срещнем отново.. когато най-много имах нужда от теб.. от очите ти.. от прекрасната ти усмивка,която.. винаги обичам да виждам. - усмихнах се и леко седнах пред него на колене.
- Знам че.. може би си мислиш че това е нередно.. и грешно.. Знам.. че сме различни.. осъзнавам го,но сърцето ми не го осъзнава. - въздъхнах тихо и погледнах прекрасните му очи. Целунах устните му леко.
Върнете се в началото Go down
Чейс Джоунс
Vampire
Чейс Джоунс


Брой мнения : 99
Join date : 05.04.2011

RolePaly
Име:: Чейс Джоунс
Възраст:: 20/2000

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСря Апр 06, 2011 4:56 am

Малкото й телце се сгуши в мен.. Притиснах я силно.. Не исках да я пускам.. Тя бе моето спасение.. Не знаех дали изобщо съм обичал друга, не знаех изобщо сега обичам ли.. Възможно ли бе ? Тези чувства, това поведение .. Какво означаваше всичко ? Стоях неподвижно докато тя не се изпълзна от прегръдките ми и не докосна устните си до моите.. Усмихнах се незабележимо.. Тя бе права.. Можех да заповядвам на тялото си, но не и на сърцето си.. Кой би предположил, че един човек би бил толкова мъдър ?
- Нередно е , дори бих казал, че е грешно.. Не би трябвало да се случва, но го искам.. - казах нежно гледайки я право в очите..
- Никога няма да позволя да ти се случи нещо, малката ми.. Никога.. - казах сериозно притискайки я към себе си..
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСря Апр 06, 2011 5:08 am

Сгуших се силно в него,така както никога до сега.
- Обещай ми тогава.. че повече няма да изчезваш.. моля те! - погледнах го в очите и леко погалих устните му,бяха толкова меки.
- Знам че съм непохватна и че си навличам неприятностите лесно.. но не искам да се обвиняваш ако стане нещо с мен.. моля те.. - целунах го много,много нежно и опрях глава на гръдния му кош,но очите ми бяха загледани в неговите.
Върнете се в началото Go down
Чейс Джоунс
Vampire
Чейс Джоунс


Брой мнения : 99
Join date : 05.04.2011

RolePaly
Име:: Чейс Джоунс
Възраст:: 20/2000

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСря Апр 06, 2011 5:16 am

Тя се сгуши в мен и ме помоли за невъзможното.. Не можех да остана тук.. Не и вечно.. Хората щяха да забележат, че не старея.. Щяха да питата да любопитстват.. Опазването на тайната бе труно в този век.. Предполагаше се, че ще става още по-трудно.. Мислите се въртяха в главата ми, но Бо ме накара да ги забравя с една нежна целувка.. Усмихнах се у допрях устни до челото й..
- Не мога да остан тук дълго, мила.. Разбери.. Обещавам обаче, че тайничко ще се връщам мног по-често от обичайното.. - прошепнах в ухото й.. Усетих, че въздухът ставаше по-студен.. На мен не ми пречеше.. Мястото бе прекрасно, но Бо бе само един човек.. Не исках да настине..
- Защо не идем в хотелската ми стая.. Не искам да ти е студено.. - казах и обвих ръце около нейните в опит да я стопля, но осъзнах, че това бе невъзможно..
Върнете се в началото Go down
Александра Стивънс
Angel
Александра Стивънс


Брой мнения : 40
Join date : 03.04.2011

RolePaly
Име:: Александра Стивънс
Възраст:: 9

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyНед Май 01, 2011 8:46 pm

Времето навън беше донякъде хубаво затова реших да се поразходя в гората.Разперих белите си пухкави криле и полетях в въздуха,от горе се виждаше почти целия град.КОгато стигнах до гората слязох на земята и апочнах да крача бавно и покойно.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyНед Май 01, 2011 8:55 pm

Ерик реши да се разходи преди да се прибере. Паркира колата си пред гората остави сакото си на шофьорското място и тръгна навътре. Вървеше около 20 минути и стигна една зелена полянка. Седна до едно близко дърво и се замисли за нещо. Стоеше и съзерцаваше небето. По едно време забеляза нещо летящо. Съсредоточи се и успя да разбере, че това е щерка му.
-Алекс, какво пак си се разхвърчала наляво и надясно..
каза той като се усмихна и се засмя
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Empty

Върнете се в началото Go down
 
Гората
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Полянката до гората
» Тъмната част от гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Believe the legend... ~RPG :: Кърс - РПГ зона :: Покрайнините-
Идете на: