Believe the legend... ~RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Believe the legend, beware the vampire...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Top posters
Натали Салваторе
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_lcapПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_voting_barПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_rcap 
Деймън Салваторе
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_lcapПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_voting_barПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_rcap 
Ерик Нортман
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_lcapПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_voting_barПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_rcap 
Lia.
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_lcapПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_voting_barПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_rcap 
Бо Уест
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_lcapПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_voting_barПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_lcapПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_voting_barПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_rcap 
Eлена Гилбърт
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_lcapПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_voting_barПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_rcap 
Кейт Хейл
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_lcapПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_voting_barПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_rcap 
Чейс Джоунс
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_lcapПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_voting_barПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Ан
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_lcapПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_voting_barПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Лус Ксалвадор Лакрос-Портной.
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Авг 12, 2012 6:03 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Банера ни!
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyПет Авг 10, 2012 4:21 am by Lia.

» Потвърди лика си!!!
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyПет Авг 10, 2012 4:04 am by Lia.

»  Източната част на плажа
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 5:54 am by Натали Салваторе

» Axel Muse
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyСъб Юли 02, 2011 4:45 pm by Muse

» Местенцето на Натали & Деймън Салваторе
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyЧет Май 26, 2011 2:29 pm by Натали Салваторе

» Приятелите ни
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyВто Май 24, 2011 8:26 pm by Роуз Салваторе

» Роуз Салваторе
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyСъб Май 21, 2011 6:45 am by Ерик Нортман

» Търся си...
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 6:33 pm by Ани Пуерте

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Пон Авг 14, 2023 9:50 pm
Статистика
Имаме 56 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Doownaccops

Нашите потребители са написали 2882 мнения in 194 subjects
Времето:
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 D400 През следващото денонощие облачността над града ще е разкъсана, през деня на места намаляваща до незначителна. През нощта на места в южните райони ще превали дъжд. Утре почти без валежи. Вятърът от изток-североизток ще се усили до умерен. Минимални температури между 0° и 5°, максимални в повечето места между 11° и 16°.

 

 Партито по случай сватбата на Натали и Деймън

Go down 
+5
Натали Салваторе
Eлена Гилбърт
Ерик Нортман
Бо Уест
Кейт Хейл
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Кейт Хейл
Human
Кейт Хейл


Брой мнения : 147
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Кейтлин Хейл
Възраст:: 17

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyПет Апр 08, 2011 5:09 pm

First topic message reminder :

Масите :
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Chirtmas-wedding

Храните:
Spoiler:


Моля никой да не пише преди церемонията да приключи !!
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 4:42 am

Погледнах момиченцето, беше малко и сладко.
-Сладка е. -Кимнах и погледнах отново към Деймън, като го целунах и прокарах ръка по тялото му. Беше толкова красив и секси. -Ще постоим още малко тук и после.. хм после може би трябва да се осамотим?
Прехапах долната си устна примамливо.
Върнете се в началото Go down
Александра Стивънс
Angel
Александра Стивънс


Брой мнения : 40
Join date : 03.04.2011

RolePaly
Име:: Александра Стивънс
Възраст:: 9

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 4:43 am

Докато ссе криех в храстите Ерик дойде и ме качи на конче,усмиханх му се.След това ме заведе до някакво момиче то беше красиво и явно се казваше Алекс.
-Здравей.-Прозвуче мелодичният ми глас и и се усмиханх а след това тя целуна бузката ми.Усмиханх и се и когато попита дали съм на Ерик надникнах над рамото му и го погледнах като косата ми се спусна надоло.И после зачаках неговият отговор.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 4:44 am

-Ами да, не е ли прекрасна, толкова се радвам, че успях да се сдобия със сладур като нея.
Каза той като се усмихна и погледна Алекс. Отпи от уискито си и се загледа в Бо, тя не разбра, че това беше поредната лъже, която изричаше, но нямаше значение. Щеше да я остави за период от време.
-Кейти да не ревнуваш?
Върнете се в началото Go down
Чейс Джоунс
Vampire
Чейс Джоунс


Брой мнения : 99
Join date : 05.04.2011

RolePaly
Име:: Чейс Джоунс
Възраст:: 20/2000

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 4:46 am

Не го изпусках от поглед. Това, което каза на Бо ме притесняваше. Знаех, че ще е моя завинаги . Не знаех само какво ще й направи. Само ако я докоснеше и с пръст щях да изтръгна кучешките му зъби със собствените си ръце. Бо ме разсея от ужасните мисли.
- Да, всички са щастливи. - усмихнах се и я завъртях. Тя надигна глава към мен облягакйки се на гръдния ми кош.
- Знам, любов. Аз също те обичам. - обясних и целунах нослето й.
Върнете се в началото Go down
Виктория Ан
Vampire
Виктория Ан


Брой мнения : 97
Join date : 03.04.2011

RolePaly
Име:: Виктория Ан
Възраст:: 18

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 4:49 am

Забелязах, че Елена стои на бара сама и реших да отида при нея.
-Хейй..Здрасти-казах и аз и и се усмихнах
-Стархотна сватба а?
Всичко наистина беше чудесно. Скоро не бях ходила на сватба, а беше едно от любимите ми неща. На сватбите винаги всички бяха щастливи и забравяха за проблемите си..наслаждаваха се на прекрасните моменти..
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 4:50 am

Погледнах към Натали.
- Може ? То това е задължително. - казах и се засмях като я целунах продължително.
Всичко за сега вървеше супер поне така си мислих.Няколко пъти срещнах погледа на сестра ми.Явно наистина харесваше това момче.
Върнете се в началото Go down
Кейт Хейл
Human
Кейт Хейл


Брой мнения : 147
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Кейтлин Хейл
Възраст:: 17

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 4:51 am

Погледнах го .. Отново се усмихнах на малката и взех още едно питие от сервитьора.. Изпих го на екс и се усмихнах фалшиво на Ерик..
- Не.. Защо да ревнувам.. Ние нямаме нищо общо.. Нали така ? - казах тихо.. Всъщност не разбирах какво ми става.. Ние наистина нямахме нищо общо.. Нямах никакво право да го ревнувам, но може би го правех.. Думите му ми влияеха по-зле отколкото очаквах..
- Да.. Малката наистина е невероятна. - усмихнах се и отпих от питието си.. Не знаех какво е.. Беше сладко и прогарящо.. Нямаше да се учудя ако главата ми започнеше да се замайва..
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 4:54 am

Притиснах тялото си в това на Деймън. Усмихнах се палаво.
-Е.. Искаш ли да.. отидем на по-спокойно място? Тук е лудница и има деца. -Прошепнах в ухото му, като тялото ми леко се "отъркваше" в неговото, бяхме наистина близо.
Огледах се, като хванах ръката му и без да попитам го задърпах към едно местенце отредено за нас.
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 4:55 am

Повдигнах се съвсем леко и целунах устните му.
- Все още се чудя как така заслужих такова щастие.. - засмях се и се сгуших силно.
Замислих се.. тъй като бяхме на сватба винаги ти идват такива мисли.. Аз едва ли щях да се оженя,но може би нямаше значение.. исках да задържа Чейс до себе си.
- Всеки си има половинка на този свят.. те двамата са много сладки.. а ти си моята половинка. - засмях се и го целунах нежно.
Ерик бе при Кейти с едно малко момиченце,брат ми и Нат танцуваха.. всички бяха щастливи включителон и аз.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 4:55 am

-Кейти по полека с питиетата, днеска съм с мотора!
Каза той като се усмихна и помогна на Алекс да седне на столчето пред бара, след което бавно притегли Кейти към себе си и я целуна нежно.
-Мислиш ли, че наистина между нас няма нищо.
След което отново отпи от уискито си и вдигна чашата си, поздравявайки сестра си и се усмихна на красивото момиче до нея!
Върнете се в началото Go down
Александра Стивънс
Angel
Александра Стивънс


Брой мнения : 40
Join date : 03.04.2011

RolePaly
Име:: Александра Стивънс
Възраст:: 9

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 4:59 am

-Вие харесвате ли се?-Попитах и ги погледнах с усмивка.След това огледах хората в шатрата всички бяха толкова хубави.
-Ще бъдете много сладки заедно.-КАзах и вдиганх рамене а след това отпих от сокчето си с усмивка на лице.
-Ти какво си?-Попитах момичето пред мен и се заиграх с кичур от косата Ми.
А после се усмихнах за пореден път.Сокчето беше много вкусно изпихго и след това се обърнах към Ерик.
-Може ли още едно?-Попитах го.
Върнете се в началото Go down
Кейт Хейл
Human
Кейт Хейл


Брой мнения : 147
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Кейтлин Хейл
Възраст:: 17

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 5:03 am

Нацупих се и отново изпих от питието.. Той каза на малката да иде на един от столовете и ме целуна.. Нежна, главозамайваща целувка.. Нямах много голям избор.. Малката нямаше да е очарована ако отрежех баща й пред нея.. Може би и аз копнеех за тази целувка поне малко.. Поклатих глава и го погледнах намръщено..
- Да.. Наистина мисля, че между нас няма нищо.. Може би искаш и аз да стана една от еднодневките ти.. - казах и изпих остатъка от питието си на един дъх.. Погледа ми започна да се замъглява.. Момиченцето веднага започна да задава въпроси..
- Видя ли сега какво направи ? - казах и се обърнах към малката..
- Не миличка не се харесваме.. Може би преди няколко вечери се обичахме.. - измърморих саркастично
Върнете се в началото Go down
Eлена Гилбърт
Angel
Eлена Гилбърт


Брой мнения : 153
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Eлена Гилбърт
Възраст:: 20/Доста

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 5:03 am

Изведнъж видях Виктория.Питието ме дойде.Изпих го на екс.И тръгнах към Виктория.Застанах зад нея и казах:
- Хей..Виктория!
Гушнах я.
- Как си.
Засмях се.
Върнете се в началото Go down
Виктория Ан
Vampire
Виктория Ан


Брой мнения : 97
Join date : 03.04.2011

RolePaly
Име:: Виктория Ан
Възраст:: 18

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 5:07 am

Елена ме гушна и попита как съм.
-Страхотно..А ти?-докато чаках отговора на Елена се огледах и забелязах брат си, който стоеше при Кейт..с едно малко момиченце. Исках да разбера каква е историята с детето, но щеше да е грубо да зарежа Елена. Затова реших да изчакам отговора и и после заедно да отидем там. Обърнах се отново и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Чейс Джоунс
Vampire
Чейс Джоунс


Брой мнения : 99
Join date : 05.04.2011

RolePaly
Име:: Чейс Джоунс
Възраст:: 20/2000

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 5:15 am

Погледнах Бо и се усмихнах. Не можех да повярвам, че мисли такива неща. Тя бе най-прекрасната жена която бях срещал. Истината бе, че аз не я заслужавах. Допрях ръка до устните й.
- Не искам да говориш такива неща. Ти заслужаваш всичко. Аз съм този който не заслужава. - усмихнах се и замених пръста си с устни. Тя се усмихна и започна да говори за всички. За брад си, за Нат.
- Да мила. Щастливи са. Ние също. - усмихнах се и я притиснах по-силно до себе си.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 5:16 am

Ерик се усмихна на Кейт и каза :
-Ти ме обичаше, а аз продължавам ..
След което се обърна към Алекс и й каза;
-Нямаш проблеми.
Повика виктория с поглед, нямаше нищо против да доведе своята приятелка със себе си.
Върнете се в началото Go down
Eлена Гилбърт
Angel
Eлена Гилбърт


Брой мнения : 153
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Eлена Гилбърт
Възраст:: 20/Доста

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 5:17 am

- И аз..
Засмях се.
Видях,че Виктория гледа към един вампир.Погледнах я и казах:
- Искаш ли да отидем?
Повдигнах вежда.
Върнете се в началото Go down
Виктория Ан
Vampire
Виктория Ан


Брой мнения : 97
Join date : 03.04.2011

RolePaly
Име:: Виктория Ан
Възраст:: 18

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 5:21 am

Ерик ме повика с поглед. Знаех, че няма да има против Елена да дойде с мен и и казах
-Ела, ще те запозная с брат ми.
Аз тръгнах, а тя ме последва. Щом бяхме при тях аз поздравих Ерик и му казах:
-Ерик, това е Елена, Елена, брат ми Ерик .. ии кое е това малко ангелче?
Малкото момиченце беше много сладко. Приближих се към нея и щипнах лекичко бузката и.
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 5:21 am

Сгуших се в Чейс. Замислих се.. едва ли някога бих го направила нормално щастлив.. едва ли бих могла да му дам бебе ако той беше сигурен че това ще ме убие,но в едно бях сигурна. Че го обичам и то много..
- За какво мечтаеш.. как си предсатвяш нашето бъдеще.. - попитах замилено.
- И да опорита съм.. говорили сме че не искам друг. - засмях се и се усмихнах,отново притиснах тялото си в неговото. Песенат беше чудесна.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 5:23 am

-Това е дъщеря ми, Вики, казва се Алекс. Алекс това е сестра ми, а красивата й приятелка се казва Елена.
Каза той като се усмихна и облегна гърба си на бара като се радваше, че е в компанията на 4 момичета
Върнете се в началото Go down
Кейт Хейл
Human
Кейт Хейл


Брой мнения : 147
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Кейтлин Хейл
Възраст:: 17

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 5:24 am

Погледнах го иронично.. Обичаше ме така както обичаше Бо ли ? Тя бе моя приятелка и не разбирах какво е търсела при него.. Момчето с нея се държеше добре.. Сервитьора зад бара ми напълни ново питие веднага след като му дадох знак.. При нас дойдоха някакви жени.. Предположих, че Ерик ще им даде малката.. Те се приближиха и започнаха да се радват на малката.. Аз обаче не откъсвах поглед от баща й.. Отпих от новото си питие и погледнах Ел.. Усмихнах се и й помахах..
- Ерик.. Какво целиш с това ? - попитах тихо.. Знаех, че ще разбере за какво говоря.. Не, нямах предвид жените.. По-скоро обясненията му в любов.. Никога не ми се бе струвал искрен.
- Осъзнаваш, че лесно ще се влюбя в теб.. Това ли искаш ? - попитах и повдигнах вежда..
Върнете се в началото Go down
Виктория Ан
Vampire
Виктория Ан


Брой мнения : 97
Join date : 03.04.2011

RolePaly
Име:: Виктория Ан
Възраст:: 18

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 5:27 am

-Ерик..има дъщеря! Изглежда интересно! Честито братко .. и наздраве!-усмихнах му се и отпих от шампанското си. Можех да се досетя колко добре се чувства Ерик в компанията на толкова момичета. Обърнах се отново към момиченцето, името и беше Алекс.
-Хей, сладурано .. харесва ли ти празненството?
Върнете се в началото Go down
Eлена Гилбърт
Angel
Eлена Гилбърт


Брой мнения : 153
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Eлена Гилбърт
Възраст:: 20/Доста

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 5:28 am

Погледнах към мъжът и казах:
- Приятно ми е..
Усмихнах се.
Погледнах към малкото момиченце.Гледах я като вцепенена.После бързо насочих погледа си към гостите.
Върнете се в началото Go down
Чейс Джоунс
Vampire
Чейс Джоунс


Брой мнения : 99
Join date : 05.04.2011

RolePaly
Име:: Чейс Джоунс
Възраст:: 20/2000

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 5:28 am

Замислих се над въпросът й. Не беше трудно да си ни представя след няколко десетилетия. Усмихнах се и я гушнах още по-силно.
- Представям си ни. Ти си възрастна красива жена. Стоим заедно на една пейка и се наслаждаваме на слънцето. Или залеза ако искаш . - засмях се.
- Знам, че си опорита затова ще стоя до теб. Докато не дойде и твоето време. - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Александра Стивънс
Angel
Александра Стивънс


Брой мнения : 40
Join date : 03.04.2011

RolePaly
Име:: Александра Стивънс
Възраст:: 9

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 5:33 am

Щом Елена и Виктория дойдоха им се усмиханх и им подадох ръката си но Вики ме щипна леко по бузката и аз се изкикотих лекичко.Боже тк явно щеше да се развива някаква жестока драма поне според мен.Обърнах се и реших да използвам дарбата си.От земята се издиган едно коренче а после то се превърна в много красиво цвете.И то беше роза започнах да го галя леко и нежно за да него счупя.Не исках те да се карат,ако щяха де.
-ДА харесва ми.-КАзах на Вики а после отново се върнах на цветето.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Венчавката на Натали и Деймън
» Местенцето на Натали и Деймън
» Местенцето на Натали & Деймън Салваторе
» Деймън Салваторе
» Натали Харпър Снейк

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Believe the legend... ~RPG :: Архив :: Архив-
Идете на: