Believe the legend... ~RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Believe the legend, beware the vampire...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Top posters
Натали Салваторе
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_vote_lcapПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_voting_barПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_vote_rcap 
Деймън Салваторе
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_vote_lcapПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_voting_barПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_vote_rcap 
Ерик Нортман
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_vote_lcapПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_voting_barПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_vote_rcap 
Lia.
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_vote_lcapПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_voting_barПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_vote_rcap 
Бо Уест
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_vote_lcapПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_voting_barПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_vote_lcapПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_voting_barПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_vote_rcap 
Eлена Гилбърт
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_vote_lcapПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_voting_barПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_vote_rcap 
Кейт Хейл
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_vote_lcapПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_voting_barПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_vote_rcap 
Чейс Джоунс
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_vote_lcapПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_voting_barПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Ан
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_vote_lcapПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_voting_barПартито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 I_vote_rcap 
Latest topics
» Лус Ксалвадор Лакрос-Портной.
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyНед Авг 12, 2012 6:03 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Банера ни!
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyПет Авг 10, 2012 4:21 am by Lia.

» Потвърди лика си!!!
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyПет Авг 10, 2012 4:04 am by Lia.

»  Източната част на плажа
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyНед Юли 17, 2011 5:54 am by Натали Салваторе

» Axel Muse
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyСъб Юли 02, 2011 4:45 pm by Muse

» Местенцето на Натали & Деймън Салваторе
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyЧет Май 26, 2011 2:29 pm by Натали Салваторе

» Приятелите ни
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyВто Май 24, 2011 8:26 pm by Роуз Салваторе

» Роуз Салваторе
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyСъб Май 21, 2011 6:45 am by Ерик Нортман

» Търся си...
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyВто Май 17, 2011 6:33 pm by Ани Пуерте

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Пон Авг 14, 2023 9:50 pm
Статистика
Имаме 56 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Doownaccops

Нашите потребители са написали 2882 мнения in 194 subjects
Времето:
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 D400 През следващото денонощие облачността над града ще е разкъсана, през деня на места намаляваща до незначителна. През нощта на места в южните райони ще превали дъжд. Утре почти без валежи. Вятърът от изток-североизток ще се усили до умерен. Минимални температури между 0° и 5°, максимални в повечето места между 11° и 16°.

 

 Партито по случай сватбата на Натали и Деймън

Go down 
+5
Натали Салваторе
Eлена Гилбърт
Ерик Нортман
Бо Уест
Кейт Хейл
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Кейт Хейл
Human
Кейт Хейл


Брой мнения : 147
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Кейтлин Хейл
Възраст:: 17

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyПет Апр 08, 2011 5:09 pm

First topic message reminder :

Масите :
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 Chirtmas-wedding

Храните:
Spoiler:


Моля никой да не пише преди церемонията да приключи !!
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 5:35 am

Засмях се и казах :
- Представи си вила до морето.. да гледаме залеза от там. - сгуших се. Може би дори след като вече напусна тази земя щях да бъда някак си до него.. да му помагам и да го подкрепям. Разтърсих главта си от тези мисли и го погледнах. Песента стана малко по-еротична,а аз започнах да танцувам. Тялото ми бе прилепено към неговото,а аз бавно слизах нагоре а после надолу.
Целунах го страстно,а после целунах и вратът му.
Върнете се в началото Go down
Виктория Ан
Vampire
Виктория Ан


Брой мнения : 97
Join date : 03.04.2011

RolePaly
Име:: Виктория Ан
Възраст:: 18

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 5:36 am

Малката си играеше с някаква роза. Аз отпих от чашата си и се обърнах към Елена
-Виж само колко е сладка-засмях се!
-Ерик, как е да си .. баща?-попитах го и се загледах нанякаде. Нощта беше много красива, тиха. Имаше съвсем лек ветрец.
Върнете се в началото Go down
Чейс Джоунс
Vampire
Чейс Джоунс


Брой мнения : 99
Join date : 05.04.2011

RolePaly
Име:: Чейс Джоунс
Възраст:: 20/2000

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 5:38 am

Очаквах да се издрани, но идеята й хареса. Усмихнах сенежно, но точно преди да кажа нещо започна еротична музика. Тялото й се извиваше около моето. Усмихнах се доволно. Тя започна да целува устните ми, вратът ми. Усмивката ми се разшири.
- Много си разгорещена. - подсмихнах се и прокарах ръка по тялото й.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 5:41 am

Ерик отново отпи от чашата си като се усмихна
-E момичета радвам се, че съм с вас ..
каза той като ги огледа и трите. Явно всички се радваха на дъщеричката му.
Върнете се в началото Go down
Кейт Хейл
Human
Кейт Хейл


Брой мнения : 147
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Кейтлин Хейл
Възраст:: 17

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 5:45 am

Започвах да се изнервям.. Станах от мястото си леко замаяна.. Открих детето с поглед и целунах бузката й.. Усмихнах се нежно до колкото бе възможно и взех чантата си..
- Аз тръгвам, сладката ми.. Ще се видим вкъщи предполагам. - казах и погледнах Ерик..
- Ако има нещо вкъщи съм.. - изгледах сестра му мило и просто си тръгнах .. На няколко пъти щях да падна и въпреки това мисля, че се справих добре.. Успях да стигна здрава и това бе най-важното..


Последната промяна е направена от Кейт Хейл на Нед Апр 10, 2011 5:46 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 5:45 am

Подсмихнах се доволно.
- С такова сески момче.. как да не съм? - прошепнах на ушето му,а дъхът ми бе страшно топъл.
Бях само по бански,беше прекалено топло за да седя с роклята си. Започнах да го целувам още по-страстно,а ръката ми галеше корема му.
- Дано ти харесва,защото не мисля да спирам. - прошепнах отново на ушето му и започнах да целувам страстно вратът и устните му. На дансинга имаше доста хора.. пък и какво от това не ми пукаше.
Върнете се в началото Go down
Eлена Гилбърт
Angel
Eлена Гилбърт


Брой мнения : 153
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Eлена Гилбърт
Възраст:: 20/Доста

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 5:47 am

Погледнах към Виктория и казах:
- Да наистина..
Усмихнах се леко.
Гледах момиченцето продалжително.
Чудех се дали и тя е избягала ката мен?
Върнете се в началото Go down
Виктория Ан
Vampire
Виктория Ан


Брой мнения : 97
Join date : 03.04.2011

RolePaly
Име:: Виктория Ан
Възраст:: 18

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 5:48 am

Кейт стана и си тръгна. Когато мина покрай мен ме изгледа злобно.
-Има ли нещо?-попитах Ерик
Не се сещах за причина да ме гледа така. Но може би просто беше прекалила с алкохола.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 5:49 am

-Елена ти също си ангел като нея нали ?
Попита я Ерик, като се усмихна. Кеити си тръгна, но беше по-добре за нея да се прибере.
-Момичета искате ли да ходим у нас. Защото става студено..
Върнете се в началото Go down
Виктория Ан
Vampire
Виктория Ан


Брой мнения : 97
Join date : 03.04.2011

RolePaly
Име:: Виктория Ан
Възраст:: 18

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 5:51 am

Ерик попита дали искаме да отидем у тях.
-Аз съм съгласна-отговорих и се усмихнах.
Обърнах се към Елена за да разбера дали тя ще дойде.
Върнете се в началото Go down
Eлена Гилбърт
Angel
Eлена Гилбърт


Брой мнения : 153
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Eлена Гилбърт
Възраст:: 20/Доста

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 5:53 am

Погледнах към мъжът и казах:
- Ъм..да
Сведох поглед.
- Аз мисля да се пребирам..имам малко работа.
Усмихнах се.
Прегърнах Виктория и бързо изчезнах.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 5:55 am

Пс напиши, че сме отишли в нас, щото имам малко работаа
Върнете се в началото Go down
Виктория Ан
Vampire
Виктория Ан


Брой мнения : 97
Join date : 03.04.2011

RolePaly
Име:: Виктория Ан
Възраст:: 18

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 5:55 am

Елена каза, че ще си тръгва. Прегърна ме и тръгна.
-Е..ще тръгваме ли?-попитах аз Ерик
Изпих набързо шампанското, което ми беше останало в чашата и тръгнахме към къщата на брат ми.
Върнете се в началото Go down
Чейс Джоунс
Vampire
Чейс Джоунс


Брой мнения : 99
Join date : 05.04.2011

RolePaly
Име:: Чейс Джоунс
Възраст:: 20/2000

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 6:12 am

Усмихнах се довлно.. Тя бе всичко, което исках, а този танц ми допадаше повече от всичко.. Нежно орикарах ръка по врата й , а след това и по гръбнаха й.. Тя просължаваше да ме дарява с ласки и целувки, които трудно можех да игнорирам дори и да исках..
- Тази сватба ми е любимата.. - засмях се и нежно прокарах език по шията й..
- Обичам те..
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 6:16 am

- И аз те обичам любов.. - промълвих и го целунах страстно,така както само аз можех.
Отидохме до една маса,а песента ставаше все по-еротична. Сложих го да седне на един стол а аз започнах да тнцувам пред него.
След известно време седнах в скута му и започнах да танцувам. Той беше мой,така както и аз бях негова,а ноща беше чудесна.. толкова много звезди.
Облегнах се за малко назад за да го целуна,а след това отново продължих с танца.
Върнете се в началото Go down
Чейс Джоунс
Vampire
Чейс Джоунс


Брой мнения : 99
Join date : 05.04.2011

RolePaly
Име:: Чейс Джоунс
Възраст:: 20/2000

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 6:36 am

Тя продължи да танцува.. Тялото й бе невероятно.. извивките ... Всичко.. Усмихнах се самодоволно.. Знаех, че всеки мъж умираше за нея, а тя бе моя.. Обичаше ме както аз нея.. Не мислех, че ще стане по-хубаво докато не ме настани на една маса.. Започна да танцува пред мен.. Беше невероятно.. Нее мина дълго преди да седне в мен.. Целуна ме нежно и продължи да танцува.. Можех да усетя тялото й върху своето.. Прокарах ръка по гърдите й, корема й .. Не слязох по-надолу.. Не исках да ставаме чак толкова перверзни..
- Невероятна си..
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 6:41 am

Леко хванах ръцете му и сами ги разхождах по тялото си докато го извивах.
извивах го грациозно върху неговото,а след това казах :
- Какво ще кажеш да идем на плажа? - пвигнах леко веждата си.
Звезди.. Луна.. какво повече можеше да се иска? Повечето хора тук се занимаваха със свойте неща,а някой вече си бяха в къщи.
- Е любими,идваш ли? - подсмихнах се и вплетох пръсти в ръката му.
Върнете се в началото Go down
Чейс Джоунс
Vampire
Чейс Джоунс


Брой мнения : 99
Join date : 05.04.2011

RolePaly
Име:: Чейс Джоунс
Възраст:: 20/2000

Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 6:46 am

Неусетно тя започна да командва движенията ми.. Докосвах всяка извивка от тлото й която тя пожелаеше.. Бях доволен от живота.. Тя предложи да идем на плажа.. Усмихнах се и кимнах.. Стиснах леко ръката й и тръгнахме към плажа.. Звездите, морето.. Всичко беше иделно..
- Какво сега ? Среднощно къпане ли ще правим..?? - подсмихнах се
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партито по случай сватбата на Натали и Деймън   Партито по случай сватбата на Натали и Деймън - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Партито по случай сватбата на Натали и Деймън
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Венчавката на Натали и Деймън
» Местенцето на Натали и Деймън
» Местенцето на Натали & Деймън Салваторе
» Деймън Салваторе
» Натали Харпър Снейк

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Believe the legend... ~RPG :: Архив :: Архив-
Идете на: