Believe the legend... ~RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Believe the legend, beware the vampire...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Top posters
Натали Салваторе
 Старият мост  I_vote_lcap Старият мост  I_voting_bar Старият мост  I_vote_rcap 
Деймън Салваторе
 Старият мост  I_vote_lcap Старият мост  I_voting_bar Старият мост  I_vote_rcap 
Ерик Нортман
 Старият мост  I_vote_lcap Старият мост  I_voting_bar Старият мост  I_vote_rcap 
Lia.
 Старият мост  I_vote_lcap Старият мост  I_voting_bar Старият мост  I_vote_rcap 
Бо Уест
 Старият мост  I_vote_lcap Старият мост  I_voting_bar Старият мост  I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
 Старият мост  I_vote_lcap Старият мост  I_voting_bar Старият мост  I_vote_rcap 
Eлена Гилбърт
 Старият мост  I_vote_lcap Старият мост  I_voting_bar Старият мост  I_vote_rcap 
Кейт Хейл
 Старият мост  I_vote_lcap Старият мост  I_voting_bar Старият мост  I_vote_rcap 
Чейс Джоунс
 Старият мост  I_vote_lcap Старият мост  I_voting_bar Старият мост  I_vote_rcap 
Виктория Ан
 Старият мост  I_vote_lcap Старият мост  I_voting_bar Старият мост  I_vote_rcap 
Latest topics
» Лус Ксалвадор Лакрос-Портной.
 Старият мост  EmptyНед Авг 12, 2012 6:03 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Банера ни!
 Старият мост  EmptyПет Авг 10, 2012 4:21 am by Lia.

» Потвърди лика си!!!
 Старият мост  EmptyПет Авг 10, 2012 4:04 am by Lia.

»  Източната част на плажа
 Старият мост  EmptyНед Юли 17, 2011 5:54 am by Натали Салваторе

» Axel Muse
 Старият мост  EmptyСъб Юли 02, 2011 4:45 pm by Muse

» Местенцето на Натали & Деймън Салваторе
 Старият мост  EmptyЧет Май 26, 2011 2:29 pm by Натали Салваторе

» Приятелите ни
 Старият мост  EmptyВто Май 24, 2011 8:26 pm by Роуз Салваторе

» Роуз Салваторе
 Старият мост  EmptyСъб Май 21, 2011 6:45 am by Ерик Нортман

» Търся си...
 Старият мост  EmptyВто Май 17, 2011 6:33 pm by Ани Пуерте

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Пон Авг 14, 2023 9:50 pm
Статистика
Имаме 56 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Doownaccops

Нашите потребители са написали 2882 мнения in 194 subjects
Времето:
 Старият мост  D400 През следващото денонощие облачността над града ще е разкъсана, през деня на места намаляваща до незначителна. През нощта на места в южните райони ще превали дъжд. Утре почти без валежи. Вятърът от изток-североизток ще се усили до умерен. Минимални температури между 0° и 5°, максимални в повечето места между 11° и 16°.

 

  Старият мост

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Lia.
The Drama Queen
Lia.


Брой мнения : 280
Join date : 26.03.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Лиа Монгомъри
Възраст:: 23

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Старият мост     Старият мост  EmptyПет Апр 01, 2011 3:23 am

 Старият мост  3127168y
Върнете се в началото Go down
http://believethelegend-rpg.forumc.net
Кейт Хейл
Human
Кейт Хейл


Брой мнения : 147
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Кейтлин Хейл
Възраст:: 17

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyСъб Апр 02, 2011 7:43 pm

Имах нужда от чист и освежаващ въздух.. Не много далеч от къщата на Ерик имаше малка горичка.. Излязох по най-бързия начин.. Топлия вятър нежно развя косите ми.. Усмихнах се и бавно продължих напред.. Времето беше хубаво, даже прекалено като се имаше на предвид, че сме само Април.. Още щом навлязох в същинската гора поех по малка криволика пътечка.. Вървях бавно без да обръщам внимание на животинките лазещи около краката ми.. Вървейки безцелно осъзнах, че съм на място, което не съм виждала досега.. Малко дървено мостче.. качих се върху него и се надвесих през парапета.. Оглеждайки всяка една подробност от малката рекичка..
Върнете се в началото Go down
Eлена Гилбърт
Angel
Eлена Гилбърт


Брой мнения : 153
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Eлена Гилбърт
Възраст:: 20/Доста

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyСъб Апр 02, 2011 7:57 pm

Бяха отново по петите ми..Не им ли омръзваше?Защото на мен вече ми омръзваше!Опитвах да избягам,а те само ме намират.Навлязох в някаква гора.Исках да вляза колкото е може по навътре.Мигновено стигнах до някакъв мост.Там имаше едно момиче.Май,че се стресна..
Върнете се в началото Go down
Кейт Хейл
Human
Кейт Хейл


Брой мнения : 147
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Кейтлин Хейл
Възраст:: 17

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyСъб Апр 02, 2011 8:04 pm

Изведнъж усетих нечие присъствие зад мен.. Обърнах се рязко, а дъхът ми секна.. Погледнах я объркано, но секунда по-късно се усмихнах шеговито.. Може би се страхувах твърде много..
- Здрасти.. - казах дружелюбно и помахах с ръката си.. Не бях очаквала някой да дойде точно тук.. Мястото бе забутано.. Миг по-късно осъзнах, че момичето не ме познава..
- Аз съм Кейтлин.. усмихнах се и подадох ръката си.. Огледах преценяващо момичето.. Изглеждаше добре.. Леки къдри се спускаха по тялото й, а лицето й бе ангелско.. Подадох ръката си, за да се здрависаме все още с глуповата усмивка на лицето..
Върнете се в началото Go down
Eлена Гилбърт
Angel
Eлена Гилбърт


Брой мнения : 153
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Eлена Гилбърт
Възраст:: 20/Доста

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyСъб Апр 02, 2011 10:07 pm

Погледнах я и казах:
- Ъм..Здравей.
Усмихнах се дружелюбно.
- Елена.
Казах и поех ръката й.
Върнете се в началото Go down
Кейт Хейл
Human
Кейт Хейл


Брой мнения : 147
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Кейтлин Хейл
Възраст:: 17

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyСъб Апр 02, 2011 10:16 pm

Момичето дружелюбно пое ръката ми и се представи.. В началото мислех, че е вампир, но след допира на топлата й кожа нямах никакво съмнение, че е човек..
- Какво правиш тук ?? - попитах тихичко облягайки се върху парапета на мостчето..
- Гората е опасна.. - промълвих тихо със загадъчен тон.. Малко след това се засмях също толкова тихичко..
Върнете се в началото Go down
Eлена Гилбърт
Angel
Eлена Гилбърт


Брой мнения : 153
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Eлена Гилбърт
Възраст:: 20/Доста

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyСъб Апр 02, 2011 10:51 pm


- Реших да разгледам наоколо..
Засмях се.
- Същото се однася и за теб..гората е опасна!
Усмихнахсе.

П.П. Съжалявам за закъснението,но имах малко работа ;дд


Върнете се в началото Go down
Кейт Хейл
Human
Кейт Хейл


Брой мнения : 147
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Кейтлин Хейл
Възраст:: 17

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyСъб Апр 02, 2011 10:57 pm

- Аз мога да се пазя.. - ухилих се.. Макар и да не беше точно така.. Можех да се предпазя от много неща, но не и от това което се намираше в горите..
- От къде си Елена ?? Разкажи ми за себе си.. - подканих я любопитно.. Честно казано един небрежен разговор щеше да ми дойде добре..


ПП И аз съжалявам.. ама си търся рокличка.. Затова се бавя ;дд
Върнете се в началото Go down
Eлена Гилбърт
Angel
Eлена Гилбърт


Брой мнения : 153
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Eлена Гилбърт
Възраст:: 20/Доста

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyСъб Апр 02, 2011 11:11 pm


- Радвам се!
Усмихнах се.
Ето този въпрос ме затрудни..''Разкажи за себе си''.Винаги ме питаха..Погледнах надолу и казах:
- Лонг Бийч..
- Ами ти?
Попитах като гледах да игнорирам другия й въпрос.
Върнете се в началото Go down
Кейт Хейл
Human
Кейт Хейл


Брой мнения : 147
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Кейтлин Хейл
Възраст:: 17

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyСъб Апр 02, 2011 11:20 pm

Замислих се за момент.. Не бях чувала много за Лонг Бийч.. Не бях чувала много за който й да е град и все пак това име ми бе твърде непонятно..
- Аз съм от Джаксънвил.. - усмихнах се.. Несъзнателно започнах да си играя с един кичур от косата си.. Не знаех защо, но момичето не каза нищо за себе си.. Най-вероятно вампирите бяха замесени..
- Колко време си прекарала в Лонг Бийч .. ?? - попитах любопитно..
Върнете се в началото Go down
Eлена Гилбърт
Angel
Eлена Гилбърт


Брой мнения : 153
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Eлена Гилбърт
Възраст:: 20/Доста

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyСъб Апр 02, 2011 11:28 pm

Застанах до нея и казах:
- 17..
Усмихнах се.
- Ами ти в Джаксънвил?
Засмях се и я погледнах миловидно.
Върнете се в началото Go down
Кейт Хейл
Human
Кейт Хейл


Брой мнения : 147
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Кейтлин Хейл
Възраст:: 17

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyСъб Апр 02, 2011 11:35 pm

Цели седемнадесет години там.. На колко ли беше жената с ангелско лице ?? Усмихнах се доволно и обърнах глава към нея..
- Живеех там през целия си живот.. Преместихме се наскоро .. Семейни проблеми.. - уточних .. Реших, че е безсмислено да споделям цялата семейна драма.. Едва ли щеше да повярва на някоя от думите ми..
- Ами ти ?? Имаш ли семейство ?? - попитах простичко..
Върнете се в началото Go down
Eлена Гилбърт
Angel
Eлена Гилбърт


Брой мнения : 153
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Eлена Гилбърт
Възраст:: 20/Доста

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyСъб Апр 02, 2011 11:43 pm

Слушах я и интерес.Толкова ми бяха интересни хората..Изведнъж ме попита за семейство..Незнах какво да отговоря..
- Само баща..
Казах простичко.
Върнете се в началото Go down
Кейт Хейл
Human
Кейт Хейл


Брой мнения : 147
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Кейтлин Хейл
Възраст:: 17

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyСъб Апр 02, 2011 11:49 pm

Сега разбирах защо не искаше да ми говори за миналото си.. Явно майка й е починала, или е избягала точно като моята.. Едва ли щях да разбера.. Нямаше да досаждам ..
- Съжалявам за майка ти .. Може би така е по-добре.. И аз живеех само с дядо, но наскоро се преместих при един .. приятел, за да уча.. - ухилих се.. Не беше нужно да й споделям всичко това, но всеки който ме познаваше достатъчно добре би казал, че съм приказлива..
- Тук в града ли живееш или в околните селца ?? - попитах видимо заинтригувана..
Върнете се в началото Go down
Eлена Гилбърт
Angel
Eлена Гилбърт


Брой мнения : 153
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Eлена Гилбърт
Възраст:: 20/Доста

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyСъб Апр 02, 2011 11:58 pm

Погледнах надолу и казах:
- Няма проблем..
- Може би наистина е по - добре.
Усмихнах се.
- Всъщност дойдох вчера..на мотел съм.
Засмях се.
Върнете се в началото Go down
Кейт Хейл
Human
Кейт Хейл


Брой мнения : 147
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Кейтлин Хейл
Възраст:: 17

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyНед Апр 03, 2011 12:06 am

Стори ми се, че се натъжи от думите ми, но по-добре да не се тревожеше.. Каквото и да е , вече беше минало..
- Оу.. Ами баща ти ?? Той къде е ? - попитах още по-заинтригувано.. Историята й беше интересна или поне се надявах да е.. Може би бе по-добре да спра с въпросите.. Честно казано не бих искала да бъркам в стари рани..
Върнете се в началото Go down
Eлена Гилбърт
Angel
Eлена Гилбърт


Брой мнения : 153
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Eлена Гилбърт
Възраст:: 20/Доста

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyНед Апр 03, 2011 12:22 am

Погледнах я и казах:
- В Лонг Бийч..
Погледнах към водата,която си течеше толкова бавно..
- Не сме се чували 3 години..
Казах като се надвесих над парапеда.
Върнете се в началото Go down
Кейт Хейл
Human
Кейт Хейл


Брой мнения : 147
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Кейтлин Хейл
Възраст:: 17

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyНед Апр 03, 2011 12:36 am

Да, определено трябваше да спра с въпросите.. Или поне с личните.. Прехапах устна виновно и погледнах Елена..
- Съжалявам, не трябваше да питам.. - измънках недоволно подритвайки малко камъче.. Тя се надвеси над парапета и се загледа във водата.. Може би беше по-добре да не казвам нищо или поне в близките десетина минути..
Върнете се в началото Go down
Eлена Гилбърт
Angel
Eлена Гилбърт


Брой мнения : 153
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Eлена Гилбърт
Възраст:: 20/Доста

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyНед Апр 03, 2011 12:44 am

Погледнах я и казах:
- Не спокойно..няма проблем..
Казах и се усмихнах.
Май се справях добре.
- Е ще ми разкажеш ли за теб?
Усмихнах се дружелюбно.
Върнете се в началото Go down
Кейт Хейл
Human
Кейт Хейл


Брой мнения : 147
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Кейтлин Хейл
Възраст:: 17

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyНед Апр 03, 2011 12:59 am

Повдигнах едната си вежда объркано.. Мислех, че няма да й се говори с никого за каквото и да е.. Въпреки предположеният ми тя започна да ме успокоява с лека усмивка..
- Моята история не е много интересна, но щом искаш ще ти я разкажа.. - ухилих се.. Обърнах се така, че и аз да мога да виждам водата.. Положих лакти върху парапета и поех една дълбока глътка въздух..
- Родена съм през 1994 година.. Докато бях малка дядо често ми разказваше приказки с вампири, върколаци, ангели, демони и всякакви митични създания.. Бях много привързана към него и все още съм.. - признах.. - Когато съм била на три-четири годинки мама е избягала от вкъщи, за да ста... за да има любовна връзка с друг мъж.. - излъгах.. Истината бе, че не избяга заради мъж, а заради желанието си да стане чудовище.. Усмихнах се леко и продължих.. - Няколко години след това татко се самоуби.. Така и не разбрах защо.. Дядо казва, че всичко е заради мама, но аз не вярвам.. Когато бях на дванадесет мама се върна предполагам, за да ми вгорчи живота.. - измънках и надигнах ръкава си, за да докосна белега от добре подредени зъби.. - След този инцидент аз спрях да поддържам контакт с когото и да е.. Дядо се притесни и ето ни тук в близкото селце до Кърс.. Когато се заех с учението по-сериозно той предложи да се преместя по-близко до града.. Сега живея със съквартирантите си Ерик и Бо.. - добавих в заключение и отново покрих ръката си преди Елена да го е видяла..
Върнете се в началото Go down
Eлена Гилбърт
Angel
Eлена Гилбърт


Брой мнения : 153
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Eлена Гилбърт
Възраст:: 20/Доста

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyНед Апр 03, 2011 1:07 am

Погледнах я тъжно и казах:
- В какво се е превърнала?
Въздъхнах тъжно и казах:
- Тя ли ти направи този белег?
Погледнах към белегът й.
Върнете се в началото Go down
Кейт Хейл
Human
Кейт Хейл


Брой мнения : 147
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Кейтлин Хейл
Възраст:: 17

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyНед Апр 03, 2011 1:15 am

Погледнах я шокирано.. Нима красивата жена знаеше за митичните същества ?? Имаше ли шанс и тя да е нещо подобно.. ? Намръщих се..
- Превърна се в чудовище.. Може би винаги е била.. - казах по-заобиколно.. Трябваше да съм предпазлива.. Не всеки ден научаваш за митичните същества..
- Да.. Тя ми го направи.. Нищо особено.. Малка драскотинка.. - измънках и се усмихнах.. Честно казано не исках да научавам какво е.. Изглеждаше ми дружелюбна и ако искаше кръвта ми бе по-добре да не знам..
Върнете се в началото Go down
Eлена Гилбърт
Angel
Eлена Гилбърт


Брой мнения : 153
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Eлена Гилбърт
Възраст:: 20/Доста

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyНед Апр 03, 2011 1:19 am

Погледнах я,въздъхнах и казах:
- Вампир..
- Нали?
Погледнах я тъжно.
Върнете се в началото Go down
Кейт Хейл
Human
Кейт Хейл


Брой мнения : 147
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Кейтлин Хейл
Възраст:: 17

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyНед Апр 03, 2011 1:26 am

Прехапах долната си устна замислено .. Дали беше гледала някой филм със зомбита и не си бе стигнала до този извод от глупав сценарии.. След дълго размишляване просто кимнах..
- Да.. Вампир е.. Не съм я виждала от години.. - измърморих.. Нямах и голямо желание да я виждам.. Щеше да ми е по-добре ако стоеше на страна.. Дори не исках и да си помислям за всичката кръв, която бе взела от мен.. За всичките болести които ми причини..
- За мен е по-добре чудовище.. Не всички са такива.. - усмихнах се.. Всъщност не познавах добър вампир, но ми беше достатъчно да знам, че все някъде съществува..
- Ти не си човек, нали ?? - попитах накрая..
Върнете се в началото Go down
Eлена Гилбърт
Angel
Eлена Гилбърт


Брой мнения : 153
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Eлена Гилбърт
Възраст:: 20/Доста

 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  EmptyНед Апр 03, 2011 1:34 am

Слушах я и я гледах все така тъжно.След свърши и ме попита,погледнах я и казах:
- Не съм.
Казах тихо.
- Аз съм Ангел..
Казах простичко и въздъхнах.
- Само не пищи..
Казах разтревожено.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 Старият мост  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият мост     Старият мост  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Старият мост
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Believe the legend... ~RPG :: Кърс - РПГ зона :: Покрайнините-
Идете на: