Believe the legend... ~RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Believe the legend, beware the vampire...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Top posters
Натали Салваторе
 Източната част на плажа I_vote_lcap Източната част на плажа I_voting_bar Източната част на плажа I_vote_rcap 
Деймън Салваторе
 Източната част на плажа I_vote_lcap Източната част на плажа I_voting_bar Източната част на плажа I_vote_rcap 
Ерик Нортман
 Източната част на плажа I_vote_lcap Източната част на плажа I_voting_bar Източната част на плажа I_vote_rcap 
Lia.
 Източната част на плажа I_vote_lcap Източната част на плажа I_voting_bar Източната част на плажа I_vote_rcap 
Бо Уест
 Източната част на плажа I_vote_lcap Източната част на плажа I_voting_bar Източната част на плажа I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
 Източната част на плажа I_vote_lcap Източната част на плажа I_voting_bar Източната част на плажа I_vote_rcap 
Eлена Гилбърт
 Източната част на плажа I_vote_lcap Източната част на плажа I_voting_bar Източната част на плажа I_vote_rcap 
Кейт Хейл
 Източната част на плажа I_vote_lcap Източната част на плажа I_voting_bar Източната част на плажа I_vote_rcap 
Чейс Джоунс
 Източната част на плажа I_vote_lcap Източната част на плажа I_voting_bar Източната част на плажа I_vote_rcap 
Виктория Ан
 Източната част на плажа I_vote_lcap Източната част на плажа I_voting_bar Източната част на плажа I_vote_rcap 
Latest topics
» Лус Ксалвадор Лакрос-Портной.
 Източната част на плажа EmptyНед Авг 12, 2012 6:03 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Банера ни!
 Източната част на плажа EmptyПет Авг 10, 2012 4:21 am by Lia.

» Потвърди лика си!!!
 Източната част на плажа EmptyПет Авг 10, 2012 4:04 am by Lia.

»  Източната част на плажа
 Източната част на плажа EmptyНед Юли 17, 2011 5:54 am by Натали Салваторе

» Axel Muse
 Източната част на плажа EmptyСъб Юли 02, 2011 4:45 pm by Muse

» Местенцето на Натали & Деймън Салваторе
 Източната част на плажа EmptyЧет Май 26, 2011 2:29 pm by Натали Салваторе

» Приятелите ни
 Източната част на плажа EmptyВто Май 24, 2011 8:26 pm by Роуз Салваторе

» Роуз Салваторе
 Източната част на плажа EmptyСъб Май 21, 2011 6:45 am by Ерик Нортман

» Търся си...
 Източната част на плажа EmptyВто Май 17, 2011 6:33 pm by Ани Пуерте

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Пон Авг 14, 2023 9:50 pm
Статистика
Имаме 56 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Doownaccops

Нашите потребители са написали 2882 мнения in 194 subjects
Времето:
 Източната част на плажа D400 През следващото денонощие облачността над града ще е разкъсана, през деня на места намаляваща до незначителна. През нощта на места в южните райони ще превали дъжд. Утре почти без валежи. Вятърът от изток-североизток ще се усили до умерен. Минимални температури между 0° и 5°, максимални в повечето места между 11° и 16°.

 

  Източната част на плажа

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Lia.
The Drama Queen
Lia.


Брой мнения : 280
Join date : 26.03.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Лиа Монгомъри
Възраст:: 23

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyПет Апр 01, 2011 3:30 am

 Източната част на плажа EastBeach2
Върнете се в началото Go down
http://believethelegend-rpg.forumc.net
Дулсе Мария
Vampire
Дулсе Мария


Брой мнения : 24
Join date : 11.04.2011

RolePaly
Име:: Дулсе Мария
Възраст::

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyВто Апр 12, 2011 2:16 am

Още след пристигането в града реших да се поразходя с надеждата, че ще срещна някой приятен човек или каквото и да е същество, което да ме разведе наоколо.. Града беше страхотен. Е, вярно града не беше много голям, но какво пък.. това не ми пречеше да остана тук.. Надявах се да не трябва отново да бягам, защото това наистина започваше да ми омръзва.. Реших да не мисля за нищо и се разхождах с бавни стъпки по плажа като водата заливаше краката ми.. Мислите ми бяха прекъснати от нещо или по-скоро някой зад мен...
Върнете се в началото Go down
Наталия Гомез
Human
Наталия Гомез


Брой мнения : 37
Join date : 09.04.2011
Age : 29

RolePaly
Име:: Наталия Гомез
Възраст:: 17

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyВто Апр 12, 2011 2:30 am

Денят е прекрасен и реших,
че ще е жалко ако не го оползотворя с една разходка по плажа.
Искаше ми се да се запозная с някой.
Докато се разхождах по плажа забелязах едно момиче.
Реших че е нова в града,защото не я бях виждала досега.
Дали да я заговоря или пък не?
-Здравей,как си?-да знам глупав въпрос но това първо ми додйде на ум.
Върнете се в началото Go down
Дулсе Мария
Vampire
Дулсе Мария


Брой мнения : 24
Join date : 11.04.2011

RolePaly
Име:: Дулсе Мария
Възраст::

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyВто Апр 12, 2011 2:40 am

Когато се обърнах зад мен имаше едно момиче.. беше човек и това се подушваше от километри. Стори ми се симпатична..
-Здрасти.. добре съм.. нова съм в града и..
Опа, бях забравила да се представя
-Всъщност аз съм Дулсе Мария
Усмихнах се
Върнете се в началото Go down
Наталия Гомез
Human
Наталия Гомез


Брой мнения : 37
Join date : 09.04.2011
Age : 29

RolePaly
Име:: Наталия Гомез
Възраст:: 17

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyВто Апр 12, 2011 2:53 am

Ама и аз съм една не се представих.
-Приятно ми е да се запознаем.Аз съм Наталия-наистина ми е приятно,откакто приятелката ми беше заминала бях сама.
-И аз така си помислих-просто не изглеждаше да е от тук.
-Решила ли си дали ще учиш или с нещо друго ще се занимаваш-незнаех на колко е и затова реших да я попитам това.
Изглеждаше мило момиче.Стана ми симпатична.
Върнете се в началото Go down
Дулсе Мария
Vampire
Дулсе Мария


Брой мнения : 24
Join date : 11.04.2011

RolePaly
Име:: Дулсе Мария
Възраст::

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyСря Апр 13, 2011 1:17 am

-И на мен ми е приятно!
Усмихнах се приятелски на Наталия
-И всъщност не съм решила какво ще правя занапред.. Още не съм проучила възможностите за реализация все пак съм от много скоро в града..
Огледах се наоколо
-Вероятно ще остана за по-дълго време.. тук изглежда страхотно място..
Върнете се в началото Go down
Наталия Гомез
Human
Наталия Гомез


Брой мнения : 37
Join date : 09.04.2011
Age : 29

RolePaly
Име:: Наталия Гомез
Възраст:: 17

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyСря Апр 13, 2011 3:20 am

Наистина градът беше много красив.
-Ще се радвам ако останеш за по-дълго-наистина
ми бе симпатична и имам желание да станем приятелки.
-Сама ли си дошла или с някого-не че бях любопитна,но ми
се искаше да знам.
Върнете се в началото Go down
Дулсе Мария
Vampire
Дулсе Мария


Брой мнения : 24
Join date : 11.04.2011

RolePaly
Име:: Дулсе Мария
Възраст::

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyСря Апр 13, 2011 3:29 am

-Сама съм..
Надявах се да опозная повече хора както и да разгледам града
-Ще ме разведеш ли по-късно из града?
Стана ми интересно дали тя знаеше, че съществуват вампири или други същества.. Нямах намерението да се разкривам пред нея, но все пак ако наистина станехме приятелки можех да и кажа стига да бях сигурна, че тя няма да каже на никого.. Имаше начини да се оправя ако все пак ме издаде, но не исках да прибягвам до крайности..
Върнете се в началото Go down
Наталия Гомез
Human
Наталия Гомез


Брой мнения : 37
Join date : 09.04.2011
Age : 29

RolePaly
Име:: Наталия Гомез
Възраст:: 17

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyСря Апр 13, 2011 3:43 am

Стори ми се странно,че е сама,но това си беше нейна работа и неисках да и се бъркам.
- С удоволствие.Имаш ли предпочитания къде да отидем?-решех да я попитам какви предпочитаня има.Незнаех какво харесва и затова я оставих тя да избере.
За момент ми се стори някак си различна от нас,но бързо прогоних тази мисъл.
Върнете се в началото Go down
Дулсе Мария
Vampire
Дулсе Мария


Брой мнения : 24
Join date : 11.04.2011

RolePaly
Име:: Дулсе Мария
Възраст::

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyСря Апр 13, 2011 3:50 am

-Не, нямам.. оставям се на твоята предценка..
Засмях се и усетих, че има някакви колебания.. реших да я изпробвам като се надявах тя да не се усети
-В града от който идвам съществуваха разни поверия за разни същества.. същества които не са като хората.. малко се вманячих в тази тема, защото обичам всякакви митове и легенди.. та, тук има ли някакви легенди или митове за свръхестествени същества?
Върнете се в началото Go down
Наталия Гомез
Human
Наталия Гомез


Брой мнения : 37
Join date : 09.04.2011
Age : 29

RolePaly
Име:: Наталия Гомез
Възраст:: 17

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyСря Апр 13, 2011 4:03 am

Погледна ме така сякаш искаше да ме пита нещо,но в същото време и да ми каже.
-Ако искаш да отидем в бара-отдавна не бях ходила там и ми беше интересно дали нещо се бе променило.
Незнам защо ме пита такива неща,но реших да и отговоря.
-Аз много не вярвам в подобни неща,но моята баба преди ми разказваше,че тук са живяли вампири и дори че продъжава да живеят-незнаех дали трябва да и разказвам тези легенди,но и имах вяра.
-А ти вярваш ли че има вампири-беше глупав въпрос но ми беше интересно какъв щеше да е отговора.
Върнете се в началото Go down
Дулсе Мария
Vampire
Дулсе Мария


Брой мнения : 24
Join date : 11.04.2011

RolePaly
Име:: Дулсе Мария
Възраст::

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyСря Апр 13, 2011 8:56 pm

-Добре, да отидем в бара
Едно питие нямаше да ми се отрази зле още повече когато съм в добра компания, а и щях да разбера повече за града и жителите му
-А за вампирите.. мисля, че всичко за тях е голяма фантасмагория..
Реших да отбия темата, защото научих достатъчно ако разпитвах още може би тя щеше да се усети
-Съжалявам, че те питах такива неща, но ми беше интересно..
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyСъб Юли 16, 2011 6:25 pm

Отново стана вечер.. реших да понапазарувам, но някакси се озовах на източната част от плажа с покупките. Оставих ги на една страна, седнах на пясъка и се загледах в морето. Имаше вълнение, нямаше никой друг наоколо.
Излегнах се назад, като затворих очи. Щях да постоя малко и после да се прибера обратно.
Изведнъж усетих как някой е наблизо, но нямаше да се изправя, щях да изчакам да дойде и да видя кой е.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyСъб Юли 16, 2011 6:35 pm

Както винаги Натали беше излязла и явно се беше отплеснала някъде.Реших да се поразходя .. така и така нямаше какво да правя.Имах чувството че ще намерия Натали на източната част на плажа .. затова се запитъх на там .. и естествено не се лъжех.Тя беше легнала .. а аз се приближих към нея.Седнах на пясъка до нея.[b]
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyСъб Юли 16, 2011 6:39 pm

Отворих очи и се усмихнах.
-Да ме няма за час и вече се притесняваш? -Засмях се, като го придърпах съвсем леко за целувка. Той се озова върху мен, а аз прокарах ръка по гръдния му кош.
Да, определено ми харесваше да усещам дъхът му върху лицето си. Цялата настръхнах, но се стремях да не го показвам по никакъв начин.
-Как ме намери? -Попитах и се загледах в хубавите му очи.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyСъб Юли 16, 2011 6:45 pm

Погледнах я като ръката ми се плъзна по бедрото й.
- Какте намерих ?- засмях се
- Беше лесно да се досетя ... къде може да е любимата ми жена ! - казах като я целунах.
Преобърнах я така че тя да е отгоре ..
- И сега какво ? - попитах я .
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyСъб Юли 16, 2011 7:03 pm

Бях върху него, погалих нежно бузата му. Целунах устните му и се излегнах върху тялото му.
-Какво ти се прави? -ПОпитах, без да спирам да целувам врата на моя съпруг. -Все пак си имам задължения, като съпруга.. кажи ми дали искаш да ги изпълня сега? На плажа?
Облегнах глава на гърдите му и се усмихвах, като взирах очите му.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyСъб Юли 16, 2011 7:07 pm

Усмихнах се ...
- На плажа ? - засмях се
- Не бих отказал .. - казах като ръката ми се качи нагоре и мина по гърбът й надолу
- Както гледам дрехите са ти в повече май ? - усмивката ми стана все по широка
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyСъб Юли 16, 2011 7:25 pm

Погалих устните му с пръст и се изправих. Бавно събух обувките си, след това и линът. Останах само по корсет и бельо.
-Искаш ли да се погрижиш за останалата част, съпруже? -Казах, като седнах върху ннего. Започнах да огъвам тялото си, като го изкушавах да не разкъса дрехите ми и го знаех много добре.
-Е?
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyСъб Юли 16, 2011 7:29 pm

Нещата които правеше Натали .. страшно много ме изкушаваха да не я награбя веднага.Колкото и да се опитвах .. не се получаваше .. винаги правеше така.Придърпах я към себе си и я целувах по продължително.
- Искаш да разбереш какво става след е ?- засмях се.
Набързо махнах всичко което беше по нея ..
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyСъб Юли 16, 2011 7:32 pm

Озовах се без дрехи по себе си, започнах да го целувам страстно и да махам неговите дрехи, но скоро се озовах под него.
-Отново искаш ти да ръководиш положениетом а? -Засмях се, като се сгуших в него и притиснах тялото си в неговото.
-Искам да знам какво ще се случи след "е". -Допълних, шепнйки в ухото му, като захапах лекичко възглавничката на ухото му.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyСъб Юли 16, 2011 7:41 pm

Ръцете ми се разхождаха по тялото й ..
- Какво ще стане след "е" .. -кратка пауза докато ръцете ми не минаха вежду краката й.
- Нека да помисля ... - усмихнах се леко и с два проста проникнах в нея .
- Това е само началото мила .. -казах на ухото й.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyСъб Юли 16, 2011 7:53 pm

Простенах тихо, като започнах да огъвам тялото си от удоволствието, което Деймън ми доставяше.
-Деймън.. -Измърках тихо, като прокарах език по врата му и ръката ми се спусна надолу и напипа достойнството му и започнада се движи.
Усмихнах се леко.
-Обичам те.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyНед Юли 17, 2011 2:29 am

Усмихнах се когато тя каза че ме обича.
-И аз теб мила .. - казах като с прости проникнах по дъблоко в нея.
Ръката и не спираше да се движи.Подлудяваше ме по този начин.Преобърнах я така .. че тя да е отгове.Надигнах я и вече бях проникнал в нея.Ръцете ми се дигнаха нагоре към гърдите й.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа EmptyНед Юли 17, 2011 2:33 am

Простенах силно и започнах да движа тялото си бързо, без да спирам. Харесваше ми всичко, което правеше с мен.
Надвесих се над него и целунах устните му страстно, като усещах как по тялото ми сякаш имаше ток..
-Ох,Деймън.. -Изстенах толкова силно, че сигурно ме бяха чули много много хора, но не ме интересуваше. Облегнах тялото си върху неговото.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 Източната част на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа Empty

Върнете се в началото Go down
 
Източната част на плажа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» На плажа
» Тъмната част от гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Believe the legend... ~RPG :: Кърс - РПГ зона :: Плаж-
Идете на: