Believe the legend... ~RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Believe the legend, beware the vampire...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Top posters
Натали Салваторе
 Източната част на плажа - Page 2 I_vote_lcap Източната част на плажа - Page 2 I_voting_bar Източната част на плажа - Page 2 I_vote_rcap 
Деймън Салваторе
 Източната част на плажа - Page 2 I_vote_lcap Източната част на плажа - Page 2 I_voting_bar Източната част на плажа - Page 2 I_vote_rcap 
Ерик Нортман
 Източната част на плажа - Page 2 I_vote_lcap Източната част на плажа - Page 2 I_voting_bar Източната част на плажа - Page 2 I_vote_rcap 
Lia.
 Източната част на плажа - Page 2 I_vote_lcap Източната част на плажа - Page 2 I_voting_bar Източната част на плажа - Page 2 I_vote_rcap 
Бо Уест
 Източната част на плажа - Page 2 I_vote_lcap Източната част на плажа - Page 2 I_voting_bar Източната част на плажа - Page 2 I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
 Източната част на плажа - Page 2 I_vote_lcap Източната част на плажа - Page 2 I_voting_bar Източната част на плажа - Page 2 I_vote_rcap 
Eлена Гилбърт
 Източната част на плажа - Page 2 I_vote_lcap Източната част на плажа - Page 2 I_voting_bar Източната част на плажа - Page 2 I_vote_rcap 
Кейт Хейл
 Източната част на плажа - Page 2 I_vote_lcap Източната част на плажа - Page 2 I_voting_bar Източната част на плажа - Page 2 I_vote_rcap 
Чейс Джоунс
 Източната част на плажа - Page 2 I_vote_lcap Източната част на плажа - Page 2 I_voting_bar Източната част на плажа - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Ан
 Източната част на плажа - Page 2 I_vote_lcap Източната част на плажа - Page 2 I_voting_bar Източната част на плажа - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Лус Ксалвадор Лакрос-Портной.
 Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Авг 12, 2012 6:03 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Банера ни!
 Източната част на плажа - Page 2 EmptyПет Авг 10, 2012 4:21 am by Lia.

» Потвърди лика си!!!
 Източната част на плажа - Page 2 EmptyПет Авг 10, 2012 4:04 am by Lia.

»  Източната част на плажа
 Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 5:54 am by Натали Салваторе

» Axel Muse
 Източната част на плажа - Page 2 EmptyСъб Юли 02, 2011 4:45 pm by Muse

» Местенцето на Натали & Деймън Салваторе
 Източната част на плажа - Page 2 EmptyЧет Май 26, 2011 2:29 pm by Натали Салваторе

» Приятелите ни
 Източната част на плажа - Page 2 EmptyВто Май 24, 2011 8:26 pm by Роуз Салваторе

» Роуз Салваторе
 Източната част на плажа - Page 2 EmptyСъб Май 21, 2011 6:45 am by Ерик Нортман

» Търся си...
 Източната част на плажа - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 6:33 pm by Ани Пуерте

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Пон Авг 14, 2023 9:50 pm
Статистика
Имаме 56 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Doownaccops

Нашите потребители са написали 2882 мнения in 194 subjects
Времето:
 Източната част на плажа - Page 2 D400 През следващото денонощие облачността над града ще е разкъсана, през деня на места намаляваща до незначителна. През нощта на места в южните райони ще превали дъжд. Утре почти без валежи. Вятърът от изток-североизток ще се усили до умерен. Минимални температури между 0° и 5°, максимални в повечето места между 11° и 16°.

 

  Източната част на плажа

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Lia.
The Drama Queen
Lia.


Брой мнения : 280
Join date : 26.03.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Лиа Монгомъри
Възраст:: 23

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2011 3:30 am

First topic message reminder :

 Източната част на плажа - Page 2 EastBeach2
Върнете се в началото Go down
http://believethelegend-rpg.forumc.net

АвторСъобщение
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 2:38 am

Тя започна да движи тялото си бързо .. без да спира а после се надвеси над мен и ме целуна.Притиснах я още по плотно към себе си.Тя не спираше да се движи.Не след дълго е преобърнах и започнах с целувки да слизав все по надолу по тялото й докато не стигнах до целта си.Езика ми не спираше да се движа .. а й понякога засмукаше.Намесих и пръстите си ....
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 3:12 am

Не можех да удържа стоновете си, не спирах да се огъвам, да стена и да галя главата му. Доставяше ми огромно удоволствие-никой не можеше като него.
-Ох, Деймън.. Обожавам те.. -Стенех с всичка сила, като погалих главата му и го придърах нагоре и го дарих със страстна целувка.
Преобърнах го и директно започнах да му правя свирка. Целувах достойнството му, като езикът ми играеше, а ръцете ми се включиха.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 3:19 am

Тя стенеше доста силно .. но след това ме пробърна и веднага се свлече надолу.Доставяше ми огромно удовоствие ... ръцете ми се озоваха на главата й.Доста добре се справяше с духането.Никога не съм се съмнявал в нея .. точно за това.Не искаш да я прекъсвам .. затова я оставих долу.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 3:26 am

Езикът ми се прокрадваше по цялата дължина, а след това и по топките му. Подсмихнах се палаво, като едната ми ръка започна да си играе с него, а аз вдигнах поглед към лицето на Деймън.
-Харесва ли ти? -Попитах, като целунах корема му и възнах езика си на мястото, където беше преди малко.
Харесваше ми да му доставям удоволствие с цената на всичко.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 3:31 am

За момент спря зада ме пита дали ми харесва ... в този момент не знах как да отговоря.Тъкмо щях да кажа нещо .. и тя се върна долу.Придърпах я и започнах да я целувам ..
- Дали ми харесва .. - казах целувайки я.
След това я пробърнах и .. постепенно започнах да слизам надолу .. като преди това .. езика ми се заигра със зърната на гърдите й.Бавно слизах надоу с целувки .. после се изправих...Проникнах в нея.
- Да харесва ми .. - казах като забързах темпото.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 3:45 am

Проникна с нова сила в мен така, че усетих как тялата ни се притиснаха едно към друго.
Охках и стенех от удоволствие толкова силно..
-Не искам да спираш.. -Казах преди отново да изохкам. Нямаше да ми омръзне, без значение щяхме ли да сменяме позите или не.
ПОгалих бузата му, боже, толкова много го обичах.. На дали някога щях да имам чувства по-силни от тези към Деймън.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 3:48 am

Прониквах все по дълбоко в нея с всяко следващо движение тя си огъваше тялото на всички страни ...
- Не искаш да спирам ? - ръцете ми се озоваха на тази й.
- Аз и не мисля мила .. - приближих се към нея и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 3:55 am

Целуваше ме, а аз не можех да спра да усещам тези вълни на удоволствие. Облегна се назад и прокарах ръцете по гърбът му, оставях следи от нокти.
-Тази вечер изпълнявам всичките ти желания. -Казах, за да му подскажа, че може да иска всичко от мен и аз няма да му откажа в никакъв случай.
Бях готова да го глезя, нали имах само 1 съпруг? Някои и това нямаха..
Движех тялото си в ритъм с неговото, като усещах дълбоките му прониквания, които ме влудяваха.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 4:01 am

Продължавах да прониквам в нея .. с бързо темпо
- Всички желания ? .. - казах леко задъхано и се усмихнах.
- За сега не искам нищо мила ... но веднага щом ми хрумне гениална идея ти ще си първата разпрала .. - казах като я целунах.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 4:08 am

Извиках силно при новото дълбоко проникване. Преобърнах го, като се озовах върху него. Придърпах го и се получи така, че бях седнала в него, а той бе изправен до седнало положение.
Усмихнах се и погалих врата му, като облегнах глава на рамото му, започнах да се изтощавам, но нямаше да му го покажа. Бях на негово разположение, все пак бях само негова.
Затворих очи, продължавах да се движа, сушила тялото си в неговото.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 4:13 am

Тя продължаваше да движи тялото си .. но щом облегна главата си на рамато ми .. явно се беше изморила.Ръцете ми минаха по цялото й тяло...отгоре надолу.
- Малко почивка ? - попитах я .. като я отдръпнах от себе си я я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 4:25 am

-Само ако ти искаш! -Казах и притиснах тялото си в неговото с лека усмивка. Целунах устните му, като прокаарах ръка по гръдния му кош.. по неговите плочки.
-Ако ти искаш.. няма да спираме, докато не изчерпаме всички възможни места и енергия, с които разполагаме.. -Прошепнах в ухото му, като направих рязко движение, което накара и двама ни да простенем леко.
Целунах врата му, но отново се облегнах леко, за да събера енергия.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 4:27 am

Личеше си че .. беше изморена ..
- Май ще е по добре да спрем .. - отбелязах .. като я притиснах по силно към себе си .. и я обвих с ръце.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 4:36 am

Сгуших тялото си в неговото и се отпуснах, затворих очи. Погледнах го.
-Хареса ли ти? -Попитах. Целунах бузата му и продължих да го гледам. Съвсем малко почивка ми трябваше и щях да продължа да го правя щастлива.
Направих му смучка на врата и се отпуснах щастлива. Лекият вятър подухване, а тъмнината ни обгръщаше.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 4:45 am

Тя ме попита дали това ми хареса .. аз и се усмихнах и кимнах.
- Надявам се и на теб да ти е харесало .. - казах я целунах.
Взе да духа лек вятър .. но явно това на нас не ни пречеше.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 4:55 am

Прокарах ръка по тялото му. Излегнах се назад, като го придърпах.
-Какво мислиш за децата? Като цяло? -Попитах, като галех леко бузата му и не спирах да се взирам в големите и сини очи на вампира.
Не знам дали беше редно да го питам за това, но не бе тайна, че някой ден щях да се радвам да има продължение на моя род. Разбира се, знаех, че Деймън не си падаше от тези, които плачат за деца и за бебешки колички, но трябваше да питам.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 5:06 am

Погледнах я.
- Какво мисля за децата ? - засмях се.
- Не правилния човек питаш мила .. но .. - имаше кратко мъчание.
- .. но ще се радвам да имам дете от жената която обичам ..
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 5:09 am

Погледнах го и се усмихнах.
-Така ли? И коя е тя, защото не мисля, че се познавам с нея. -Подсмихнах се, като обвих крака около него и целунах бузата му.
Деймън Салваторе да обича някого.. всъщност не бих си представяла, че би го казал, но той го бе споменал по рано, докато се чукахме.. Дали заради секса?
Погледнах корема си с лека надежда, но знаех, че може би нямаше да се случи това, на което се надявах толкова много.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 5:27 am

Т обви крака около мен и ме целуна по бузата.
- Нима не се познавате с нея .. - казах като се усмихнах и я целунах.
- И не само заради секса ти казвам че те обичам .. - кратко мълчание.
- .. може би .. -засмях се и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 5:29 am

Засмях се заедно с него и го целунах. Тъкмо целувката се разгорещи, когато усетих някакво странно помръдване и застинах на едно място. в началото нямах представа какво точно усещам, но после същото нещо се повтори още един път и зениците ми се разшириха.
-Деймън.. -Казах препълнено с вълнение. Усетих как погледът ми се премести от очите му към собствения ми корем.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 5:33 am

Докато ме целуваше .. за момент стана сериозна .. и каза името ми.
- Какво има мила .. ? - попитах я.
Сега оставаше да ми каже ... че е бременна и щях да се тръшна като риба на сухо.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 5:37 am

Прочетох мислите му без да искам. Усетих как започнах да се паникьосвам.
-Нищо.. Нищо.. -Започнах да говоря по-бързо и помръдването в мен се повтори за трети път, но малко по-силно.
Премигвах.. Опитах се да си втълпя, че само ми се струва, но в деаствителност нещо се случваше с мен.
-Н.. нищо. -Заекнах, но вече си личеше, че нещо се случва, дори аз знаех, че си личеше паниката, изписана по лицето ми... Паника, че мечтата ми се сбъдва и не знам как Деймън щеше да реагира.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 5:41 am

Усетих .. че се поникьоса .. после и това заекване .. определно имаше нещо.Прочетох последната част от мислите й .. "че мечтата ми се сбъдва и не знам как Деймън щеше да реагира."Добре това определено беше нещо ново.
- Какво има .. - реших да попитам дори и да знам отговора.
Не изчаках да кже нещо.
- Мислиш че си бременна ? - попитах .. но този път щях да изчакам да ми отговори.


Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 5:46 am

-Аз.. -Започнах и погледнах корема си. -.. Кълна се, че нещо помръдна, Деймън..
Изправих се до седнало положение, като докоснах корема с върха на пръстите си.
-Не мисля, че ми се е сторило, защото го усетих 4 пъти.
ПОгледнах Деймън, като в погледа ми се четеше лек страх от това как ще реагира той, какво ще каже..
Очите ми търсеха в неговите отговора на многото ми въпроси.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 5:49 am

Не знаех какво да кажа .. тя беше тотално паникьосала се ..
- Добре .. да приемем .. че си бременна .. - усмихнах се леко
- Това не променя нищо .. нали ? - попитах я.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 Източната част на плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната част на плажа    Източната част на плажа - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Източната част на плажа
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» На плажа
» Тъмната част от гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Believe the legend... ~RPG :: Кърс - РПГ зона :: Плаж-
Идете на: