Believe the legend... ~RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Believe the legend, beware the vampire...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Top posters
Натали Салваторе
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_vote_rcap 
Деймън Салваторе
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_vote_rcap 
Ерик Нортман
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_vote_rcap 
Lia.
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_vote_rcap 
Бо Уест
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_vote_rcap 
Eлена Гилбърт
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_vote_rcap 
Кейт Хейл
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_vote_rcap 
Чейс Джоунс
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_vote_rcap 
Виктория Ан
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 I_vote_rcap 
Latest topics
» Лус Ксалвадор Лакрос-Портной.
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyНед Авг 12, 2012 6:03 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Банера ни!
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyПет Авг 10, 2012 4:21 am by Lia.

» Потвърди лика си!!!
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyПет Авг 10, 2012 4:04 am by Lia.

»  Източната част на плажа
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyНед Юли 17, 2011 5:54 am by Натали Салваторе

» Axel Muse
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyСъб Юли 02, 2011 4:45 pm by Muse

» Местенцето на Натали & Деймън Салваторе
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyЧет Май 26, 2011 2:29 pm by Натали Салваторе

» Приятелите ни
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Май 24, 2011 8:26 pm by Роуз Салваторе

» Роуз Салваторе
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyСъб Май 21, 2011 6:45 am by Ерик Нортман

» Търся си...
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Май 17, 2011 6:33 pm by Ани Пуерте

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Пон Авг 14, 2023 9:50 pm
Статистика
Имаме 56 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Doownaccops

Нашите потребители са написали 2882 мнения in 194 subjects
Времето:
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 D400 През следващото денонощие облачността над града ще е разкъсана, през деня на места намаляваща до незначителна. През нощта на места в южните райони ще превали дъжд. Утре почти без валежи. Вятърът от изток-североизток ще се усили до умерен. Минимални температури между 0° и 5°, максимални в повечето места между 11° и 16°.

 

 Местенцето на Натали & Деймън Салваторе

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Next
АвторСъобщение
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyПет Апр 01, 2011 8:29 pm



Последната промяна е направена от Натали Снейк на Нед Апр 10, 2011 5:56 pm; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 4:10 am

Погледнах Бо и след това земята.
-Отиди... аз.. все тая.. -Влязох в банята и заключих. Седнах във ваната и прегърнах краката си отново. Продължих да се взирам в нищото, без да мисля. Без да правя каквото и да било.
Просто стоях. Ей така. Както никога преди.
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 4:14 am

Въздъхнах и станах,отидох до вратата и извадих една фибичка от косата си.
Отключих вратата с нея и отидох при Нати,вдигнах я и отново я занесох на леглото :
- Трябва да почиваш и не приемам никакви извинения.. Важно е да си добре. - целунах челото й и отидох дол при брат си за малко :
- Аз пък обичам,обожавам да досаждам на хората. - усмихнах се и го гушнах през гърбът много,много бързо.
- Добре,за да не направиш забележка за това което стана просто се престори че не е ставало. Просот от толкова години те търсих и.. както и да е.. - усмихнах се леко и се върнах на леглото при Нати.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 4:19 am

Както обикновено .. денят ми е скапан и както обикновенно някой човек който ме обича решава точно да е този момента.Каква забава само.Мразех да става така .. но след като се замисля май аз бях виновникът за всичко случило се с Натали .. осъзнах се замалко .. какво ми пукаше за Натал и.. тя ... тя е просто една от поредните . Мамка му мразех всичко .. мразя да ми пука за някого .. Гадно е.
Качи се горе при тях.Погледнах към Бо а след това и към Натали.
- Виждам че си си прекарала чудесно .. - казах и дигнах погледна си от земята..
- Виж не ме бива в извиненията .. затова няма и да опитвам..
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 4:25 am

Усещах, че Деймън ме погледна, но аз продължавах да лежа. Не можех да помръдна.
-Не се извинявай.. -Казах тихо и стиснах очи, като погледнах ръцете си, които почти бяха се оправили. Но не това не можех да забравя.
Погледнах Бо и се усмихнах. Изправих се леко. Подпирайки се тръгнах към вратата, като, когато достигнах до Деймън му се усмихнах леко. След което тръгнах бавно по стълбите и отидох в кухнята, където започнах да мия кръвта от ръцете си.
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 4:29 am

Станах от леглото и отидох до брат си. Усмихнах се,очите ни бяха почти еднакви,характерите.. не чак толкова.
- Радвам се че те намерих. - тръгнах напред и заслизах по стълбите към кухнята.
- Нати.. искаш ли да остана? Ако искаш ще остана.. ако не.. - замълчах и се усмихнах. Целунах бузата й и й допомогнах да измие кръвта си.
Не беше чак толкова късно..
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 4:33 am

Останах горе .. за смета на това чувах разговора им.Легнах на леглото ...
За първи път от толкова време се чувствах така...Станах и отидох в банята .. наплисках лицето си с вода .. нямаше да позволя на добрата му страна да излезе на повърхността ... няма да ми пука за никого .. за кого и да било.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 4:38 am

Погледах Бо и се усмихнах, като я хванах за ръцете леко.
-Виж, Клаус ще се върне. Този път обаче.. или ще умра или ще отстъпя. -Казах. -И в двата случая искам много да се пазиш.. И да пазиш брат си.. -Погалих едната ѝ буза и се усмихнах, като я прегърнах. Затворих очи,но виждах само момента, когато Клаус махаше дрехите ми и заби камите в ръцете ми. Отворих рязко очи. Поех въздух и пак погледнах Бо. Погалих челото ѝ, след което надигнах блузата, за да видя корема си. Проклятие. Нямаше да се опраи скоро.
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 4:43 am

- Ще се пазя.. но Деймън едва ли ще ми даде да го пазя.. а пък и той може да се грижи. - усмихнах се,а после също погледнах корема й.
- Не знам как да ти помогна.. - въздъхнах и се облегнах на плота.
Спомените ме върнаха няколко години назад,окагот няокй пак я беше нападнал и трябавше да бягаме.. беше истински кошмар.
Загледах я и целунах бузата й.
- Не искам да умираш.. ти и брат ми сте моето семейство. - казах като наивно малко деете
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 4:50 am

Погалих бузата ѝ.
-Спокойно. -Усмихнах се и хванах ръката ѝ, качихме се горе. Влязох в банята, като Деймън беше там. Опитах се да се усмихна, но не се получи. -Хей.. добре ли си?
Каква ирония.. Аз питах НЕГО дали е добре, след като реално не виждах причина да е зле. Трябваше да се радва.. Нали бях преживяла нещо лошо. Тези неща предполагам му носеха щастие.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 8:17 pm

Бях се облегнал на мивката .. изплавих погледа си и видях Натали .. След това ме попита как съм . От кога и пукаше ... без да кажа нищо излязох и отново се върнах на първоначалното си място..Видях че и сестра ми е там но не реагирах просто си стоях.
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 8:41 pm

Облегнах се на вратата на банята :
- Какво има батко? - попитах загрижено. Знаех че щеше да каже нещо от сорта " какво ви пука" или " все тая" или "разкарай се",но честно казано не ми пукаше за това.
- И само да отбележа че ни пука,ако питаш защо.. предсатви си че те обичаме. - казах твърдо и много спокойно. Бях свикнала да се държат гадно с мен,да ме подценяват и какво ли още не,за това неговите опити да прикрие добротата си,която твърди че няма ми бяха ясни.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 8:49 pm

Деймън не отговори на въпроса ми, което малко ме изнерви. Влязох в саята, където бяха двамата с Бо. Бях чула мислите му, появих се пред него.
-Знаеш ли, понякога ми иде да ти забия не един, а няколко шамара. Обичам те, което трябваше да си го разбрал до сега. Пука ми. От както те познавам ми пука. Но не бих казала същото за теб.
Никога не бих му казала това, но ето, че гнева си каза думата. Подпрях се на стената, като усетих как краката и ръцете отново ме заболяха.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 8:52 pm

Погледнах към сестра си докато ми разкриваше ... това че ме обича и дрън дрън .. След това влезе Натали може би биясно може би малко какво му пукаше изобщо ? Започна да ми ги дрънка едни .. а аз само я гледах.
- Е приключи ли ? - казах като погледнах напред.
Надявах се да е но кой знае ?!
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 8:56 pm

-Да, свърших. -Казах и седнах на земята, като обгърнах краката си с ръце и се загледах в земята. Погледнах пода, където още имаше малко кръв. Въздъхнах, тялото ми все още трепереше.
Не исках да поглеждам Деймън. Знаех, че не разбира, че не му пука и че няма никога да почувства същото унижение.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 9:01 pm

След като Натали седна на земята я погледнах .. но веднага след това отконих погледа си от нея.Въздишах.
- Значи така .. - трябваше да намеря тема защото ми беше прекалено скучно .. цял чес без да говоря все едно Натали да беше на сухо два дена.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 9:05 pm

-Какво така? -Погледнах го любопитно. Нямах представа какво се опитваше да направи: дали да смени темата или просто искаше да говори (както винаги правеше).
Погледнах и Бо, тя се беше загледала някъде и очевидно нямаше намерение да се включи в нашия и без това странен разговор.
Да говориш с Деймън? Не вярвах, че е възможно, след като той мислеше предимно за секс.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 9:09 pm

Замях се.
- Ей .. не само това ми се въртеше в главата ... поне така мисля. - погледнах я.
- Знаеш ли понякога си ми толкова досадна дори и само с мислите си .. - взех възглавницата и я хвърлих по нея..
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 9:16 pm

Хванах възглавницата.
-Дръж си главата и любопитството далеч от моята глава. -Казах тихо. Замерих го с шибаната възглавница и легнах на леглото.
Не знаеше как да се държи мило поне за момент, но какво очаквам от говедо, целящо единствено и само да вкара някого в леглото си.
Усещах, че гнева ми дойде в повече. Главата ми щеше да се пръсне.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 9:24 pm

Страхотно .. уникално .. Натали ми забрани да се ровя в главата й .. лишен съм от забавление ... това е напарво траурно положение .
Но щом си бях наумил нещо щях да продължа .. отново хвърлих възглавницата по Натали която беше до мен на леглото.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 9:42 pm

Хванах възглавницата и го уцелих.
-Какво искаш? -Казах нацупено и се обърнах към него. Понякога ме изкарваше от нерви, но точно сега всичко ми изглеждаше по-скоро на игра.
И все пак какво можеше да стане толкова освен или да си го иззкарам на него или да .. ами да го набия.
Но второто беше по-малко вероятно в момента.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 10:00 pm

Погледнах я ..
- Трябва ли да искам нещо ?
- Прости искам да се дразня с някого а както виждам сестра ми блее като паметник а ти .. ти поне мърдаш на някъде .. забано ми е. - взех възглавницата и отново я хвърлих по нея.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 10:04 pm

Завъртях очи и с поглед изгорих възглавницата.
-Нещо друго да имаш да подхърляш? -Попитах иронично, след което се обърнах с гръб към него. Задник.
Но мамка му беше си секси задник. Мамка му как можех да мисля за това? Нещо ми беше сбъркано?
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 10:08 pm

Страхотно отново .. мрачното настроение на Натали .. дори да се опиташ да я развеселиш тя пак отказва ...
- И да имам и да нямам .. ням ада рискувам. - казах и я погледнах.
Дори и на това не реагираш ли..
- ЗНаеш ли отказвам се ... - казах и станах.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 10:11 pm

Обърнах се към него и за миг се подсмихнах.
-Какво очакваш? Да викам и да скачам от радост? -Казах с престорен ентусиазъм. Скочих и го целунах. -Така ли? Или направо да те съблека? М?
В същия момент отново си легнах. Нямаше да се занимавам с "опитите" му да ме "развесели", които май се превръщаха в негово забавление.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 EmptyВто Апр 26, 2011 10:17 pm

Това ми дойде внезапно.
- Всъщост няма да откажа .. - усмихнах се.
Погледнах я след като легна.
- Опитите ми са отчаяни .. а ти .. дори не ми помагаш .. знаеш ли Натали ... - замълчах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 13 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе
Върнете се в началото 
Страница 13 от 25Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Местенцето на Натали и Деймън
» Деймън Салваторе
» Венчавката на Натали и Деймън
» Партито по случай сватбата на Натали и Деймън
» Роуз Салваторе

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Believe the legend... ~RPG :: Кърс - РПГ зона :: Жилища :: Дарк лайт-
Идете на: