Believe the legend... ~RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Believe the legend, beware the vampire...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Top posters
Натали Салваторе
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе I_vote_rcap 
Деймън Салваторе
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе I_vote_rcap 
Ерик Нортман
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе I_vote_rcap 
Lia.
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе I_vote_rcap 
Бо Уест
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе I_vote_rcap 
Eлена Гилбърт
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе I_vote_rcap 
Кейт Хейл
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе I_vote_rcap 
Чейс Джоунс
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе I_vote_rcap 
Виктория Ан
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе I_vote_rcap 
Latest topics
» Лус Ксалвадор Лакрос-Портной.
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyНед Авг 12, 2012 6:03 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Банера ни!
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПет Авг 10, 2012 4:21 am by Lia.

» Потвърди лика си!!!
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПет Авг 10, 2012 4:04 am by Lia.

»  Източната част на плажа
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyНед Юли 17, 2011 5:54 am by Натали Салваторе

» Axel Muse
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyСъб Юли 02, 2011 4:45 pm by Muse

» Местенцето на Натали & Деймън Салваторе
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyЧет Май 26, 2011 2:29 pm by Натали Салваторе

» Приятелите ни
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyВто Май 24, 2011 8:26 pm by Роуз Салваторе

» Роуз Салваторе
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyСъб Май 21, 2011 6:45 am by Ерик Нортман

» Търся си...
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyВто Май 17, 2011 6:33 pm by Ани Пуерте

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Пон Авг 14, 2023 9:50 pm
Статистика
Имаме 56 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Doownaccops

Нашите потребители са написали 2882 мнения in 194 subjects
Времето:
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе D400 През следващото денонощие облачността над града ще е разкъсана, през деня на места намаляваща до незначителна. През нощта на места в южните райони ще превали дъжд. Утре почти без валежи. Вятърът от изток-североизток ще се усили до умерен. Минимални температури между 0° и 5°, максимални в повечето места между 11° и 16°.

 

 Местенцето на Натали & Деймън Салваторе

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
АвторСъобщение
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПет Апр 01, 2011 8:29 pm



Последната промяна е направена от Натали Снейк на Нед Апр 10, 2011 5:56 pm; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 5:12 am

Партито свърши, но очевидно и на двама ни с Деймън ни се пиеше още. Тръгнахме към вкъщи и скоро се озовахме във всекидневната ми.
-Бърбън или нещо друго за пиене? Имам и кръв, за кръвопийците. -Усмихнах се, като зачаках неговия отговор.
През това време на себе си сипах бърбън, слагайки две ледчета.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 5:16 am

След влизането веднага седнах на едно от канапетата и Натали ме попита за нещо за пиете.
- Нещо за кръвопиици. - засмях се
- Вече така ли ще си говорим Натали ? - смигнах й.
- Ще пропусна това с кръвта й ще мина като теб на бърбън. - усмихна се.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 5:24 am

Подадох му чашата и седнах на канапето до Деймън и кръстосах крака.
-Е, как смяташ да прекараме времето? -Усмихнах се широко, като свалих маската от лицето си и пуснах косата си напълно свободно.
С мисъл пуснах някаква тиха музика на фон, беше всеизвестно, че обичам музиката и всякакво изкуство изобщо.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 5:27 am

Гледах Натали докато махаше маската си и пускаше музиката . Беше си секси . През цялото това време гледах задника й.
- Това не ти ли пречи ? Изглежда толкова стегнато ! - казах докато Натали беше станала за да пусне музиката.
Ръката ми се плъзне по бедрото й.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 5:30 am

Засмях се.
-Ти наистина си секс маниак. -Казах усмихнато, като се приведох напред, почти до устните му, но надигнах чашата си и отпих. -В бара каза, че се чудиш защо се занимаваш с мен. Чак сега ли откри че съм секси?
Смигнах му и тръгнах да се изправям.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 5:34 am

Поклатих глава.
- Може да се каже.С теб не сме се виждали от може би век . - казах и се засмях.
- А това за секс манияка ще го приема за комплимент. - смигнах й.
С поглед разгледах цялото и тяло от глава до пети.
- Е това че още си секси не може да се отрече , Натали. - казах и отпих от чашата си.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 5:39 am

Озовах се зад канапето, като се приведох напред.
-Аз винаги съм била и ще бъда секи. -Пропепнах му и прокарах език по врата му. -Но ми дай една причина да се отдам на забавления с теб.
Ръката ми се спусна и погали стегнатите му рамене. Е, да , той наистина си беше много много секси.
Усмихнах се широко.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 5:45 am

- Искаш причина така ли ? - казах и се засмях.
Докато Натали беше зад канапето я придърпах и я целунах продължиттелно.Отдръпнах се рязко.
- Още причини ? - казах исе усмихнах .
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 5:54 am

Усмихнах се.
-Може да се каже, че вече нямам нужда от причини. -Намигнах му, като пуснах някаква си песен и се появих пред канапето започвайки да танцувам бавно. Събух обувките, като се качих на масичката. Тялото ми продължаваше да се извива бавно и съблазнително. Махнах мрежестите чорапи бавно , като в очите ми си личеше демонския отблясък. Продължих да танцувам и съвсем бавно започнах да развързвам връзките на корсета и скоро той се оказа свален. Долната част ор роклята също. Под нея се показа жартиерът и останалата част от бельото ми.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 6:01 am

Погледах как Натали движеше тялото си.Взех чашата си от масата и започнах да пия течността от нея... като поглащах по някой път глава.
- Бива си те дори и след век . - казах и се засмях.

Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 6:03 am

Слязох бавно от масата, продължавайки да танцувам и се настаних в скута му, продължавайки танца си.
-Може да съм кучка, но съм от класа. -Прошепнах му, като тялото ми ту се допираше, ту се отдалечаваше от неговото. Усмигнах се широко, като дъхът ми галеше устните му.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 6:06 am

Погалих лицето й и след това тъкмо да я целуна и се отдръпнах.
- Кучка ... но от каква ли каква ли класа като гледам нищо друго не и показваш освен стриптиза уж който ми направи.Не те разбирам .. бельото ти не ти ли стяга ? - казах и се засмях самодоловно .
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 6:11 am

Засмях се.
-Ами щом ти пречи, защо не го свалиш? -Усмихнах се, като ръката ми мина по тялото му, а аз продължавах да танцувам в скута му. Устните ми почти се докоснаха до неговите, но аз захапах долната, естествено не пусках кръв.. не още.
Беше секси, не можеше да му се отрече, но нямаше да му се хвърля, като някоя изгладняла лъвица.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 6:17 am

- С най - голямо удоволствие ще го направя Натали. - казах и започнах да я събличам.
Ръката ми мина отзаде по гърбът й и разкопча сутиена й.После дигнах ръцете си нагоре и леко побутнах презрамките й.Те паднаха.Приближих я до себе си и започнах да я целувам по врътът.След това бавно ръцете ми се спуснаха до задника й.Няколко минути не правех нищо.След това пъхнах едната си ръка в бельото й и не след дълго вече и него го нямаше.
- Сега определено по ми харесваш Натали.Вече напълно приличиш на кучка.Точно от това което имам нужда в момента. - казах и я целунах грубо.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 6:24 am

Отвърнах на целувката му и го съборих на канапето.
-Харесва ми някой да се нуждае от мен. -Повдигнах вежда и се засмях, след което започнах да го целувам грубо. Бързо оставих и него без дрехи.
-Така повече приличаш на мъжка курва, точно това, от което имам нужда в момента! -Усмихнах се и го целунах, като след това започнах да целувам врата му, а ръцете ми шареха по перфектрно оформеното му тяло.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 6:29 am

Засмях се.
- Доволен съм че по този начин по ти харесвам. - смигнах й.
- Мисляче имаш нужда и от още нещо. - погледнах я и се усмихнах самодоволно.
Обърнах я по най бързина начин на канапето така че аз да съм отгоре.Разкрачих я.Започнах да слизам надолу с целувки така че минавах през всяка част от тялото й.Ръцете ми шареха по бедрата й.Стигнах и до интемните й част.Първоначално започнах с целувки.След това проникнах в нея с пръсти.Погледнах я.
- Е сега кучката как се чувства ? - попитах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 6:38 am

-Доста добре. -Простенах доволно и се усмихнах, като придърпах главата му така, че да мога да го целуна. След дългата и груба усмивка отново простенах и се облегнах назад. -Нали знаеш, че обичам аз да водя? -Казах и миг по късно бяхме на земята, а аз-върху него. Започнах да целувам врата му, бавно слизах надолу и отделих на страхотните му плочки нужното внимание. Целта ми обаче беше друга и съвсем скоро я достигнах. Езикът ми се заигра доста палаво.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 6:43 am

Усмихнах се когато Натали слезе от кръста ми надолу.Знаеше какво да прави.Поставих ръката си на главата й.
- Поне това не си забравила да правиш за един век. - казах и се усмихна.
Затворих си очите ... чувстовто беше страхотно.
- Натали , кучко моя. - казах и я придърпах нагоре по най бързия начин.
Започнах да я целувап по врътът.
- Не си се променила .. това ме грее мила.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 6:53 am

-Радвам се, скъпи.. -Казах, докато ръката ми продължаваше да си играе с достойнството му. Целунах го доста страстно, което подсказваше, че нямаше да съм "кротка". Бяхме на земята, нямаше къде да отидем повече, но пък имахме достатъчно място.
Захапах устната му, но този път до кръв. Знаеше каква си бях, за това на дали това щеше да го изненада.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 6:57 am

Набързо облизах кръвта която потече от устната ми.
- Не ме предизвиквай Наатали. - казах и й смигнах.
- Пробвал съм вкъст ти .. сладка си. - казах изапочнах да я целувам по врътът.
Едната ми ръка се дръжеше по бедрото й.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 7:01 am

-Знаеш, че попринцип не обичам да пият от мен, но ти винаги си бил изключение. -Усмихнах се, като повдигнах вежда предизвикателно. Устните ми бавно се спуснаха на врата му, слизайки до корема, след което се върнаха обратно на неговите. Дааа мразех това привличане между нас, но точно в момента се радвах, че го срещнах на онова иначе така скучно парти.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 7:04 am

- Натали мила ако аз не бях изклучение кой може да е ? - казах и се засмях.
Започнах да я целувам грубо.След това се насочих бавно към врътът и и забих зъби във врътът й.Не след дълго ги извадих и се обизах лакому.Преобърнах я така че тя да е отдолу и проникнах в нея не с пръсти.Натали само се усмихна доволно.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 7:08 am

Усмихнах се доволно и простенах, като отново прокарах ръка по тялото му, не можех да му се наситя.
-Точно както го помня. -Подсмихнах се и го целунах. Вълна на удоволствие се разля из цялото ми тяло.
Прехапах устната си, като отново простенах малко по-шумно,но не ми пукаше дали някой ще ни чуе или не.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе EmptyПон Апр 04, 2011 7:10 am

Допадаше ми когато Натали стенеше.Джиженията ми бяха бавни първите няколко минути .. но какъв беше смисъла щом стенанията на Натали не бяха по силни.Затова азъбрзах темпото и езика ми се озова в устата на Натали.
- Силно ме привличаш в този момент.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе Empty

Върнете се в началото Go down
 
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе
Върнете се в началото 
Страница 1 от 25Иди на страница : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Местенцето на Натали и Деймън
» Деймън Салваторе
» Венчавката на Натали и Деймън
» Партито по случай сватбата на Натали и Деймън
» Роуз Салваторе

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Believe the legend... ~RPG :: Кърс - РПГ зона :: Жилища :: Дарк лайт-
Идете на: