Believe the legend... ~RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Believe the legend, beware the vampire...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Top posters
Натали Салваторе
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_vote_rcap 
Деймън Салваторе
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_vote_rcap 
Ерик Нортман
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_vote_rcap 
Lia.
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_vote_rcap 
Бо Уест
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_vote_rcap 
Eлена Гилбърт
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_vote_rcap 
Кейт Хейл
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_vote_rcap 
Чейс Джоунс
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Ан
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_vote_lcapМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_voting_barМестенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 I_vote_rcap 
Latest topics
» Лус Ксалвадор Лакрос-Портной.
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyНед Авг 12, 2012 6:03 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Банера ни!
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyПет Авг 10, 2012 4:21 am by Lia.

» Потвърди лика си!!!
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyПет Авг 10, 2012 4:04 am by Lia.

»  Източната част на плажа
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyНед Юли 17, 2011 5:54 am by Натали Салваторе

» Axel Muse
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyСъб Юли 02, 2011 4:45 pm by Muse

» Местенцето на Натали & Деймън Салваторе
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyЧет Май 26, 2011 2:29 pm by Натали Салваторе

» Приятелите ни
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyВто Май 24, 2011 8:26 pm by Роуз Салваторе

» Роуз Салваторе
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyСъб Май 21, 2011 6:45 am by Ерик Нортман

» Търся си...
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyВто Май 17, 2011 6:33 pm by Ани Пуерте

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Пон Авг 14, 2023 9:50 pm
Статистика
Имаме 56 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Doownaccops

Нашите потребители са написали 2882 мнения in 194 subjects
Времето:
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 D400 През следващото денонощие облачността над града ще е разкъсана, през деня на места намаляваща до незначителна. През нощта на места в южните райони ще превали дъжд. Утре почти без валежи. Вятърът от изток-североизток ще се усили до умерен. Минимални температури между 0° и 5°, максимални в повечето места между 11° и 16°.

 

 Местенцето на Натали & Деймън Салваторе

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next
АвторСъобщение
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyПет Апр 01, 2011 8:29 pm



Последната промяна е направена от Натали Снейк на Нед Апр 10, 2011 5:56 pm; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyВто Апр 05, 2011 6:35 am

- Както винаги за да смениш темата започваш да ме целуваш по врътът.Натали , Натали позванам те толкова добре. - казах и се засмях.
Станах и започнах да се облича.
- Май купона свърши.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyВто Апр 05, 2011 6:41 am

Нацупих се.
-Познаваш ме, но и аз те познавам. -Изправих се и го бутнах на стената, като се усмихнах съвсем леко. Целунах го, като ръцете ми се спускаха дръзко надолу. -Няма да си тръгваш още нали?
Попитах, докато ръката ми се беше смъкнала до "достойнството"му.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyВто Апр 05, 2011 6:52 am

Махнах ръката й.
- Натали нали подозираш че може би вече се промених ? - казах и се усмихнах.
- Както искаш го разбирай. - смигнах й.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyВто Апр 05, 2011 6:55 am

Засмях се.
-Какво искаш да кажеш с това? -Повдигнах вежда. -Все същият егоцентричен женкар си и това ми харесва.
Облякох някаква нощница и слязох долу сипвайки си бърбън и седнах на едното канапе, кръстосвайки крака.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyВто Апр 05, 2011 7:00 am

Засмях се и Натали излезе.
Облякох си динките и слязох долу.
- Егоистичен женкар и ти харесва това а ? - огледнах я и се усмихнах самодоволно.
- А аз за теб ще кажа все същото кучка наливаща се с алкохол .. харесва ми. - седнах до нея.
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyВто Апр 05, 2011 7:42 am

Бързо стигнахме до къщата на Нат.. нямаше да седя много тук.. нямаше да имам постоянен дом.. но какво пък? винаги е било така.
Радвах се че намерих брат си дори и толкова бързо.. Той ме остави на девана,а аз седнах и г гледах :
- Хей.. аз съм виновна.. Не се палете.. - опитах се да обясня.. Но хич не знаех че чак толкова ще боли.. всичко.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyВто Апр 05, 2011 7:45 am

Седнах на другото канапе взирайки се напред.
-Ще го изкормя, ще го изгоря, ако трябва ще му забия главата на кол.. -Говорех сякаш повече на себе си, треперейки от гняв. Хванах чашата но тя се счупи в ръцете ми и започнах да изкарвам нервно стъкълцата от ръката си.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyВто Апр 05, 2011 7:48 am

Погледнах към Натали.Не ме очуди реакцията й.
- Я се успокой. - казах и я погледнах накриво.
Обърнах главата си на другата страна защото кръвта ме привличаше.
- Сега спокойна ли си ? - казах след като Натали извади парчетата стъкло от ръката си.
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyВто Апр 05, 2011 7:51 am

- Нат! Няма да направиш това на Ерик! Аз му казах че може да опита,ако иска.. Аз съм виновна не той.. Окей? Не искам да му създвама проблеми.. - казах и отидох до нея. Превързах ръката й с парче от дрехата си.
- Моля те.. не му прави нищо.. не искам проблеми а й.. все пяк ми беше приятел.. - въздъхнах и хванах главата си. Болеше ми,туптеше.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyВто Апр 05, 2011 7:55 am

Облегнах се назад, защото все още бях гневна.
-Кучият син ще си го получи. -Измърморих и дигнах Бо, като я занесох в гостната. -Ти спи..
Седнах на канапето в стаята й и затворих очи. Опитвах се да запазя самообладание за да не изляза и да не го намеря. После те щяха да ме намерят лесно и да ме убият, знаех го.
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyВто Апр 05, 2011 8:02 am

Нат дойде при мен,а аз й казах :
- Нат аз съм виновна! Не мислех когато му казах че може да опита.. не знахе че ще сатне така,но аз съм виновна! Той ме предупреди.. Не му прави нищо.. - говорех тихо,а тя ме гледаше.
- Не искам точно той да ми се сърди.. и без това сега ми е трудно.. - споделих й.. просто имах нужда от най-добрата си приятелка.. от нея,моето семейство. Придърпах я и я гушнах силно
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyВто Апр 05, 2011 8:23 am

Гушнах я и ни завих.
-Спи..Аз съм тук.. -Прошепнах й, като я галех по главата. Милата ми Бо. Целунах устните й леко, за да я успокоя, като допрях челото си до нейното.
-Аз и Деймън сме тук, спокойно. -Погледнах Деймън, след това отново си гушнах Бо и се усмихнах леко и двете се унесохме.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyСъб Апр 09, 2011 6:38 am

След като избрибрах Натали от моминското и парти се прибрахме веднага в кащата й.
- Е как беше .. виждам че не си си губила времето. - засмях се.
- Какво ще правим сега ? - погледнах към Натали и сипах м чашата си от шишето което беше оставено на масата.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyСъб Апр 09, 2011 6:45 am

Седнах на канапето.
-Ти ми кажи? Измъкна ме от моминското ми парти. -Засмях се, като се облегнах назад, сваляйки високите обувки.
Материализирах чаша с бърбън в ръката ми, като отпих бавно от нея, след което погледнах Деймън.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyСъб Апр 09, 2011 6:48 am

- Хм ... - засмях се.
- Забавлява ли ти се ?! - погледнах я предизвикателно.
- Надявам се да е така. - смигнах й.
- На всеки грешен въпрос сваляш дреха. - погледнах Натали предизвикателно .
- Ако си съгласна ти си първа. - усмихнах се
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyСъб Апр 09, 2011 6:53 am

Замислих се и след кратко мълчание, проговорих.
-Сългасна. -Казах усмихнато. Беше мой ред, замислих се какво да го попитам. Кръстосах крака и отново отпих от бърбъна. -Помниш ли в кой месец се запознахме?
Погледнах го предизвикателно. Аз помнех и именно това ме караше да се усмихвам дяволито.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyСъб Апр 09, 2011 6:57 am

- Ъъъ добре ... тук вече ме хвана. - усмихнах се.
Махнах тениската си и дигнах вежди.
- Сега е мой ред. - погледнах я.
- Помниш ли къде го правихме за първи път ? - усмихнах се.
Често казано не помних ... но може би тя знаеше.Дори отговора и да беше верен щях да поглатя глава в знак на отрицание.Обичах тази игра.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyСъб Апр 09, 2011 7:03 am

-Честно казано.. Не си спомням. -Вдигнах рамене, след което се изправих. Знаех, че каквото и да кажа, щеше да е грешен отговор. Подсмихнах се, като свалих бавно ципът на тясната черна рокля и тя се спусна надолу, а аз останах по бельо, мрежести чорапи и.. това е..
Усмихнах се, като седнах обратно и кръстосах крака.
-Помниш ликога ти ударих първия шамар? -Засмях се.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyСъб Апр 09, 2011 7:05 am

- Кой от всичките ? - направих физономия.
- Защото всеки път когато се видим .. от радост ми забърсваш един. - засмях се.
Свалих и дънките си.
- Кое е любимото ми заниемание ? - погледнах я и отпих от чашата си.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyСъб Апр 09, 2011 7:10 am

-Колебая се между пиенето и секса. -Засмях се. -Може би пиенето?
Погледнах го въпросително и се изправих, подготвяйки се да избере кое да сваля първо. Усмихвах се палаво, като кръстосах ръце и наклоних глава на една страна.
Определено бракът ни щеше да е повече от интересен.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyСъб Апр 09, 2011 7:14 am

- Грешен отговор мила. - засмях се.
- Предпочитам секса. - казах и след това посочих бельото й.
- Ти избираш как да го свалиш .. поне тук ти давам избор. - смигнах й.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyСъб Апр 09, 2011 7:19 am

Усмихнах се, като съвсем бавно се приближих.
-Не предпочиташ ли да си избереш горе или долу да сваля първо? -Усмихнах се, като го огледах. Боже, бъдеият ми съпруг беше повече от секси.
Наведох се, като оставих между лицата ни изключително малко разтояние, което нажежаваше обстановката допълнително.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 2:25 am

Погледнах я .
- Защо направо не свалиш всичко ? - казах и се засмях.
- Така ще ни бъде по забавно не мислиш ли ? - смигнах й.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 2:28 am

-Моят дързък и изобретателен Деймън. -Подсмихнах се, като бавно свалих сутиена. -Останалото ще свалим в моята, скоро нашата, стая.
Бавно закрачих по стлбите, като оставих пътечката от дрехи зад мен. Обърнах се и с поглед подканих Деймън, въпреки, че бях сигурна, че не му трябваше много подкани, за да дойде.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 2:34 am

- Не е неждо да се обръщаш идвам . - усмихнах се самодоволно.
- Е вече съм тук . - бутнах Натали на леглото и започнах да я целувам.
Ръцете ми се спуснаха подолу и по най бързия начин отстраниха бельото й.Започнах да я целувам по вратът.Набързо се плъзнах надолу и започнах да целувам интимните й части.
- Е сега как е ? - казах и се усмихнах.
Принкинах в нея с присти.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Местенцето на Натали & Деймън Салваторе   Местенцето на Натали & Деймън Салваторе - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Местенцето на Натали & Деймън Салваторе
Върнете се в началото 
Страница 3 от 25Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Местенцето на Натали и Деймън
» Деймън Салваторе
» Венчавката на Натали и Деймън
» Партито по случай сватбата на Натали и Деймън
» Роуз Салваторе

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Believe the legend... ~RPG :: Кърс - РПГ зона :: Жилища :: Дарк лайт-
Идете на: