Believe the legend... ~RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Believe the legend, beware the vampire...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Top posters
Натали Салваторе
Първи масов роулплей I_vote_lcapПърви масов роулплей I_voting_barПърви масов роулплей I_vote_rcap 
Деймън Салваторе
Първи масов роулплей I_vote_lcapПърви масов роулплей I_voting_barПърви масов роулплей I_vote_rcap 
Ерик Нортман
Първи масов роулплей I_vote_lcapПърви масов роулплей I_voting_barПърви масов роулплей I_vote_rcap 
Lia.
Първи масов роулплей I_vote_lcapПърви масов роулплей I_voting_barПърви масов роулплей I_vote_rcap 
Бо Уест
Първи масов роулплей I_vote_lcapПърви масов роулплей I_voting_barПърви масов роулплей I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Първи масов роулплей I_vote_lcapПърви масов роулплей I_voting_barПърви масов роулплей I_vote_rcap 
Eлена Гилбърт
Първи масов роулплей I_vote_lcapПърви масов роулплей I_voting_barПърви масов роулплей I_vote_rcap 
Кейт Хейл
Първи масов роулплей I_vote_lcapПърви масов роулплей I_voting_barПърви масов роулплей I_vote_rcap 
Чейс Джоунс
Първи масов роулплей I_vote_lcapПърви масов роулплей I_voting_barПърви масов роулплей I_vote_rcap 
Виктория Ан
Първи масов роулплей I_vote_lcapПърви масов роулплей I_voting_barПърви масов роулплей I_vote_rcap 
Latest topics
» Лус Ксалвадор Лакрос-Портной.
Първи масов роулплей EmptyНед Авг 12, 2012 6:03 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Банера ни!
Първи масов роулплей EmptyПет Авг 10, 2012 4:21 am by Lia.

» Потвърди лика си!!!
Първи масов роулплей EmptyПет Авг 10, 2012 4:04 am by Lia.

»  Източната част на плажа
Първи масов роулплей EmptyНед Юли 17, 2011 5:54 am by Натали Салваторе

» Axel Muse
Първи масов роулплей EmptyСъб Юли 02, 2011 4:45 pm by Muse

» Местенцето на Натали & Деймън Салваторе
Първи масов роулплей EmptyЧет Май 26, 2011 2:29 pm by Натали Салваторе

» Приятелите ни
Първи масов роулплей EmptyВто Май 24, 2011 8:26 pm by Роуз Салваторе

» Роуз Салваторе
Първи масов роулплей EmptyСъб Май 21, 2011 6:45 am by Ерик Нортман

» Търся си...
Първи масов роулплей EmptyВто Май 17, 2011 6:33 pm by Ани Пуерте

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Пон Авг 14, 2023 9:50 pm
Статистика
Имаме 56 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Doownaccops

Нашите потребители са написали 2882 мнения in 194 subjects
Времето:
Първи масов роулплей D400 През следващото денонощие облачността над града ще е разкъсана, през деня на места намаляваща до незначителна. През нощта на места в южните райони ще превали дъжд. Утре почти без валежи. Вятърът от изток-североизток ще се усили до умерен. Минимални температури между 0° и 5°, максимални в повечето места между 11° и 16°.

 

 Първи масов роулплей

Go down 
+4
Eлена Гилбърт
Лия Григори
Бо Уест
Ерик Нортман
8 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 2:26 am

Залата беше препълнена от жители на градчето. Масите бяха украсени с цветя, а келнерите, oблечени в черно и бяло разнасяха подноси с алкохолени напитки.
Първи масов роулплей Gallery_20489


Последната промяна е направена от *Ерик Нортман на Нед Апр 03, 2011 6:25 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 2:30 am

С Нат доста обикаляхме по магазините докато най-накрая не си избрах една къса тъмно лилава рокля. Лично на мен много ми допадаше.
Залата беше пълна с жители на градчето,а самата зала беше прекрасно украсена и подредена. Зачудих се дали ще срещна Ерик,бяхме говорили единствено по телефона,но не го бях виждала.
Взех си една напитка от един поднос и започнах да се оглеждам за познати лица.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 2:39 am

Ерик нямаше намерени кой знае колко да се подготвя. Сложи един черен, елегантен костюм с розова вратовръзка. На лицето си беше сложим маска, която закраваша половината му лице. Набързо беше оправил косата си и се метна в колата. Спря отпред и подаде ключа на пиколото. Влезе бавно и усети множество погледи върху себе си. Направи си каше до една колона и се облегна до нея, като взе напитка от сервитьора
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 2:42 am

Едно доста интересно момче влезе през входа и се опря на една колона..
Бях близо до тази колона и се подсмихнах.
Застанах пред него и казах :
- Един танц? Не приемам отказ. - казах все така усмихнато. И да откажеше все щях да го завлеча на дансинга.
Загледах го в очакване на отговор.
Върнете се в началото Go down
Лия Григори
Vampire
Лия Григори


Брой мнения : 40
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Лия Григори
Възраст:: 17 чов, 20 вамп...

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 2:42 am

Първият ми ден в новия град. Хората бяха нови, кръвта ухаеше по различен начин, даже въздуха бе различен. Как толкова можеше да бъде различно едно градче като това? Дали имаше други като мен?...Може би, ние точно в такива местенца се криехме.
Пристъпих в залата на бала, който щеше да се състои. Тя не беше толкова кичозна, както по принцип бяха залите на баловете. Цветовете на стените, на покривките, даже и на пода си похождаха...тук определено ми харесваше.
Роклята, която бях облякала бе къса и в изчистено черно. Това просто бе стилът ми. Не харесвах дългите рокли, които само се закачаха на високите токове на обувките...Маската също не бе нищо особено, но поне на мен ми харесваше.
Насочих се към бара, където си поръчах някакъв коктейл, на който ни най-малко не знаех състава, но пък поне ми хареса.
Започнах да се оглеждам за познати лица. Естествено, нямаше...Просто си седях и скучаех, отпивайки бавно от октейла.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 2:53 am

Бо Уест написа:
Едно доста интересно момче влезе през входа и се опря на една колона..
Бях близо до тази колона и се подсмихнах.
Застанах пред него и казах :
- Един танц? Не приемам отказ. - казах все така усмихнато. И да откажеше все щях да го завлеча на дансинга.
Загледах го в очакване на отговор.

Както си стоеше облегнат на една колона, изведнъж се появи жена, която го покани на танц. Ерик отдавна не беше ходил на такава забава. Мислеше, че попринцип на танц мъжете канят. Да той продължаваше да живее, векове назад.
-Добре, мис!
Каза той като нежно пое ръката й и двамта тръгнаха към дансинга. Песента беше бавна и му напомняше за живота му през Барока. Двамата се понесоха по ритмите. Не можеше да отрече, че жената, която държеше в обятията си, не може да танцува. Тя се отдалече от него, но продължаваше да го държи за ръката. Усети как ръката му се увива около нея. Бавно я понесе отново в такт с музика, докато не свърши парчето, а тя не се озова в нова поза. Ръката му поддържаше гърба й, а тялото й стоеше само на единия крак. Той приближи устни към ухото й и като проговори тя усети как дъха му се разхожда по шията.
-Красива сте.
Върнете се в началото Go down
Eлена Гилбърт
Angel
Eлена Гилбърт


Брой мнения : 153
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Eлена Гилбърт
Възраст:: 20/Доста

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 3:00 am

Кейт ме задърпа към тях.Къщата беше доста голяма..След като се оправихме отново ме задърпа на някъде.Стигнахме до някаква сграда и влязохме вътре.Беше толкова добре украсено и подредено и всички бяха с маски.Дойде един келнер покрай нас.Взехме си питиета и се сляхме с хората вътре.
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 3:09 am


Той определено можеше да танцува удивително добре.. И определено студената му кожа показваше че не е човек. Усмиханх се широко и също доближих устни до ухото му :
- А вие танцувате чудесно.. За красотата ви,никой не може да отрече - след това се замислих гласът ми беше познат. Това беше Ерик! Още по добре. Друго песен започна,песен изискваща телата ни да са прилепени.
С удоволствие прилепих тялото си към неговото и казах :
- Ще имаме доста време да танцуваме в къщи.. не мисля че мога много добре. - казах с лека загадка,а после реших да продължа :
- Аз съм Бо. Едно от момичетата което ще живее при теб.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 3:11 am

Бях тук. Знаех, че може да срещна познати или непознати лица. Можех да срещна и врагове и все пак дойдох. Къса черна рокля, токчета и малка чантичка.. Нима имаше нещо изненадващо? Типично в стилът ми.
Взех си чаша, която беше с уиски.. Става.. Отпих и се отпуснах. нямах представа какво следва от тази вечер: оставаше само да стоя и да се наслаждавам. И да пазя.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 3:16 am

Ерик замръзна. Тя беше жената, с която трябваше да живее. Щеше да бъде трудно. Искаше още сега да я хване и да я положи на някоя маса и да я чука няколко часа подред. само при тази мисъл очите му светнаха.
-С удоволствие ще ви уча да танцувате.
Каза вампира като беше доволен от танца.
-Аз съм господин Нортман!
Каза той като целуна ръката й. Успя да изгони мисълта за голото й тяло и продължиха да се носят по вълната на ритъма
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 3:20 am

Усмихнах се и се поклоних съвсем леко пред него. Нали така се е правело едно време по такива балове?
- Приятно ми е да се запознаем господин Нортман! - лека усмивка премина по лицето ми,а след това целунах бузата му като мил жест за това че прие да танцува с мен.
Продължихме да танцуваме.
- Предполагам че тези очи са видяли много.. - казах взирайки се в очите му,а й също така показвах че усещам че не е човек като мен.
Върнете се в началото Go down
Кейт Хейл
Human
Кейт Хейл


Брой мнения : 147
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Кейтлин Хейл
Възраст:: 17

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 3:22 am

След дълго приготовление с Ел най-накрая успяхме да стигнем до бала с маски.. Не успях да разпозная почти никого.. Може би не исках.. Прокарах ръка през косата си с цел да я пооправя и се усмихнах оглеждайки всеки един от гостите.. Забелязах Ерик да танцува с Бо.. Обърнах се към Елена, която вече взимаше питие от случайно минаващия келнер.. Аз взех от нейния пример и грабнах първата, пълна до горе чаша с алкохол.. Отпих бавно от течността.. Не пиех за пръв път и въпреки това не обичах да го правя.. Водеше до твърде нежелани последствия..
- Ако искаш върви се позабавлявай с някое момче.. Аз ще остана тук.. Ще те наглеждам.. - изкикотих се и отново отпих от чашата настанявайки се на един стол..
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 3:27 am

Влязох в залата.Беше препълнена.Пръвото нещо което направих беше да отида на бара и да си поръча нещо.Докато чаках бармана да ми донесе питието огледах наоколо.Не след дълго чашата беше пред мен и аз я изпих на екс.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 3:28 am

Бо Уест написа:
Усмихнах се и се поклоних съвсем леко пред него. Нали така се е правело едно време по такива балове?
- Приятно ми е да се запознаем господин Нортман! - лека усмивка премина по лицето ми,а след това целунах бузата му като мил жест за това че прие да танцува с мен.
Продължихме да танцуваме.
- Предполагам че тези очи са видяли много.. - казах взирайки се в очите му,а й също така показвах че усещам че не е човек като мен.

-Видели са много, но малко красавици като вас.
Каза той като отново взе 2 чаши от келнера. Една я подаде на Бо, а от другата отпи.
- Миришеш на Натали.
отсече той като сбръчка нос. Огледа се в залата и усети присъствието й. Освен двете хубавици, се бяха появили още няколко. Ерик облиза долната си устна и се усмихна. Днес явно беше щастливия му ден
Върнете се в началото Go down
Eлена Гилбърт
Angel
Eлена Гилбърт


Брой мнения : 153
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Eлена Гилбърт
Възраст:: 20/Доста

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 3:28 am

Погледнах я и казах:
- Ъмм..ами аз мисля да поразгледам..
Усмихнах се.
И тръгнах напред.
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 3:32 am

- Тя ми е нещо като пазител. - усмихнах се на Ерик и отпих от чашата си.
- А пък и.. дълга история. - казах и се огледах. Видях някакво момче на бара,имаше ми нещо познато във физиономията му.. Но не знех какво. Погледнах Ерик.
- Тук има доста красиви момичета.. ако искате няма да ви задържам повече. - усмихнах се още веднъж. Можеше да съм човек,но не бях лепка. Не ми се щеше да го пускам..
Целунах го доста бавно и накрая го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 3:36 am

Ерик се подсмихна.
-Лесно се предавате. Не ми харесва!
Каза той като се усмихна и се облегна на колоната като очите му продължаваха да се разиграват по тялото й. Облиза долната си устната си и я придърпа към себе си.
-А срамежлива ли сте“
попита я той като бавно пусна ръката си по гърба й и нежно стисна задника й.
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 3:43 am

- Ако бях срамежлива едва ли щях да стоя пред вас и да очаквам да ме целунете нали така? - казах и се усмихнах дяволито.
Нямаше толкова лесно да му се дам. Отдръпнах се от нежната му хватка и взех едно питие. Отпих от него и се усмихнах.
- Но както казах.. имате голям избор от красавици,а за красив мъж като вас все ще се намери някоя хубавица.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 3:46 am

Ерик започваше да се ядосва. Взе питието й и го остави на таблата на бармана. Хвана момичето като я притисна към стената и я целуна страсно. Езиците им се заиграха. Вампира приключи целувката като я погледна и каза:
-Ако не исках да се занимавам с вас щях да ви откажа на танца.
След което изкара едно кутия с цигари и си запали една като видя, че момичето продължаваше да стой до стената:
-Е ?
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 3:50 am

Ефекта беше точно такъв какъвто исках. Приближих се към него и го целунах още по-страстно.
- Точно отговора които желаех да чуя. - притиснах го към себе си и продължавах да го целувам страстно.
След известно време казах :
- Е.. ваша съм съм за тази нощ,явно е че красотата ви може да плени всяко едно момиче. - подсмихнах се и зачаках да видя какво ще направи.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 3:56 am

-Според мен няма да е само за тази нощ, имам такова предусещане.
Каза Ерик, тръскайки в пепелника. Продължаваше да я изпива с поглед. С нея щеше да действа различно. Първо щеше да я опознае и после щяха да минат към акта. Все пак беше твърде красива.
- Е мисис откъде сте.
попита я той като седнаха на една маса.
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 4:00 am

Кръстосах крака и започнах да говоря :
- Не е толокавя увлекателна.. моята история. Майка ми е била вампир,години наред. Има син,които не познавам. Изоставила ме е когато съм била бебе и баща ми ме отгледа с огромно нежелание. От него знам че имам сестра,която също не познавам. Натали,момичето което явно познавате е моя приятелка от много време.. Живеех с нея,а тя ме пазеше от най-различни неща. Постепенно реших че искам да се занимава с дизайнерство. Така че.. нямам определен дом. Сега този град е мой дом. - усмихнах се мило на Ерик и казах :
- Ами вашаат история? Сигурна съм че е по-интересна от моята.. все пак аз съм просто едно скучко момиче,отпих от питието си и го загледах. Очите му.. бяха наистина много,много красиви.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 4:07 am

-Ами не обичам да разказвам за себе си. Когато отиде вкъщи сама ще разберете.
Каза той като продължаваше да я наблюдава. Не беше толкова уверена за колкото се представяше. Явно Натали, хибрида, беше нейния пазител. Лошо, нямаше да може да използва Бо като подвижна, секси кръвна банка. Лицето му придоби тъжна гримаса, беше още по-красив. Отпи от скоча си и загаси цигарата.
-А на колко си?
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 4:13 am

- На двадесет съм. - казах кратко и просто.
- Също не обичам да разказвам историите си. Не желая някой да ме съжалява или нещо подобно. - просто отбелязах и се усмихнах. Когато направи тъжната физиономия,някак стана още по-красив.
- Честно казано вече съм била на косъм от смъртта много пъти за да се вълнувам от нея. Но Нат настоява да ме пази.. - приближих се малко по-близо до него и казах :
- Доста трудна съм за опазване,както и за задържане. - усмихнах се мило на джентълмена.
- Ами вие на колко сте или предпочитате да не споделяте?
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей EmptyНед Апр 03, 2011 4:16 am

-Ами, хъм на около 2015, мисля.
Каза той като се усмихна.
-Вие може да се трудна за задържане, но на мен всичко ми писва лесно, ако не ми хване погледа.
Добави той самоуверено, без да му пука от нищо и от никого. Все пак беше си бая старичък. Радваше се, че нямаше проблем със ставите
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Първи масов роулплей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей Empty

Върнете се в началото Go down
 
Първи масов роулплей
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Believe the legend... ~RPG :: Архив :: Архив-
Идете на: