Believe the legend... ~RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Believe the legend, beware the vampire...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Top posters
Натали Салваторе
Първи масов роулплей - Page 2 I_vote_lcapПърви масов роулплей - Page 2 I_voting_barПърви масов роулплей - Page 2 I_vote_rcap 
Деймън Салваторе
Първи масов роулплей - Page 2 I_vote_lcapПърви масов роулплей - Page 2 I_voting_barПърви масов роулплей - Page 2 I_vote_rcap 
Ерик Нортман
Първи масов роулплей - Page 2 I_vote_lcapПърви масов роулплей - Page 2 I_voting_barПърви масов роулплей - Page 2 I_vote_rcap 
Lia.
Първи масов роулплей - Page 2 I_vote_lcapПърви масов роулплей - Page 2 I_voting_barПърви масов роулплей - Page 2 I_vote_rcap 
Бо Уест
Първи масов роулплей - Page 2 I_vote_lcapПърви масов роулплей - Page 2 I_voting_barПърви масов роулплей - Page 2 I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Първи масов роулплей - Page 2 I_vote_lcapПърви масов роулплей - Page 2 I_voting_barПърви масов роулплей - Page 2 I_vote_rcap 
Eлена Гилбърт
Първи масов роулплей - Page 2 I_vote_lcapПърви масов роулплей - Page 2 I_voting_barПърви масов роулплей - Page 2 I_vote_rcap 
Кейт Хейл
Първи масов роулплей - Page 2 I_vote_lcapПърви масов роулплей - Page 2 I_voting_barПърви масов роулплей - Page 2 I_vote_rcap 
Чейс Джоунс
Първи масов роулплей - Page 2 I_vote_lcapПърви масов роулплей - Page 2 I_voting_barПърви масов роулплей - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Ан
Първи масов роулплей - Page 2 I_vote_lcapПърви масов роулплей - Page 2 I_voting_barПърви масов роулплей - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Лус Ксалвадор Лакрос-Портной.
Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Авг 12, 2012 6:03 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Банера ни!
Първи масов роулплей - Page 2 EmptyПет Авг 10, 2012 4:21 am by Lia.

» Потвърди лика си!!!
Първи масов роулплей - Page 2 EmptyПет Авг 10, 2012 4:04 am by Lia.

»  Източната част на плажа
Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 5:54 am by Натали Салваторе

» Axel Muse
Първи масов роулплей - Page 2 EmptyСъб Юли 02, 2011 4:45 pm by Muse

» Местенцето на Натали & Деймън Салваторе
Първи масов роулплей - Page 2 EmptyЧет Май 26, 2011 2:29 pm by Натали Салваторе

» Приятелите ни
Първи масов роулплей - Page 2 EmptyВто Май 24, 2011 8:26 pm by Роуз Салваторе

» Роуз Салваторе
Първи масов роулплей - Page 2 EmptyСъб Май 21, 2011 6:45 am by Ерик Нортман

» Търся си...
Първи масов роулплей - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 6:33 pm by Ани Пуерте

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Пон Авг 14, 2023 9:50 pm
Статистика
Имаме 56 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Doownaccops

Нашите потребители са написали 2882 мнения in 194 subjects
Времето:
Първи масов роулплей - Page 2 D400 През следващото денонощие облачността над града ще е разкъсана, през деня на места намаляваща до незначителна. През нощта на места в южните райони ще превали дъжд. Утре почти без валежи. Вятърът от изток-североизток ще се усили до умерен. Минимални температури между 0° и 5°, максимални в повечето места между 11° и 16°.

 

 Първи масов роулплей

Go down 
+4
Eлена Гилбърт
Лия Григори
Бо Уест
Ерик Нортман
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 2:26 am

First topic message reminder :

Залата беше препълнена от жители на градчето. Масите бяха украсени с цветя, а келнерите, oблечени в черно и бяло разнасяха подноси с алкохолени напитки.
Първи масов роулплей - Page 2 Gallery_20489


Последната промяна е направена от *Ерик Нортман на Нед Апр 03, 2011 6:25 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 4:19 am

Някакъв вампир се наливаше на бара, обичах да си общувам с пиявици, реших да отида там. Настаних се и го огледах. Съдейки по мислите му-Деймън.
Отпих от чашата си.
-И как така вече не си нападнал някое беззащитно момиченце и не ѝ смучеш кръвчицата? -Засмях се и му намигнах.
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 4:24 am

- Нещо ми подсказва че аз няма да ви писна. - намигнах му и отново кръстосах крака,отпих от питието си.
- С вас имаме малко сходни черти. Аз също не обичам когато някой ми се дърпа или когато някой не иска да играе по моите правила. - говорех съвсем спокойно. Дори да се ядосаше нямаше да потрепна.
- Но.. може и да направя компромис,ако сте решил че искате да се забъркате с мен? - подсмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Люк Мъри
Vampire
Люк Мъри


Брой мнения : 41
Join date : 03.04.2011

RolePaly
Име:: Люк Мъри
Възраст:: Човешки - 27;Вампирски - 127

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 4:25 am

Както винаги,когато имаше парти,аз закъснявах.Набързо облякох малко по - офицялни дрехи.
Тръгнах към партито,което трябва да е с маски.Намерих някаква стара маска и си я сложих.Подпалих колата и не след дълго пристигнах.Очертаваше се един скучен ден.Особено,когато не познавах никого на партито.Влязох в претъпканата зала.
Започнах да оглеждам хората.Имаше много хубави момичета,които разбира се,бяха заети.
Отидох до масата с алкохола и си взех една бира.Продължих да се оглеждам и отпих от бирата.Беше ми много скучно.Правех си планове,но те щяха да се провалят.Бях сам,а плановете включваха момичета.Отегчено отпих от бирата и продължих да си гледам.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 4:31 am

-Нямам против да се забърквам с вас.
обясни й той. Продължаваше да й говори в множествено число, защото просто обичаше да се държи на ниво с дамите. А тя изглеждаше дама от класа
-Надявам се да се спогаждаме.
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 4:38 am

- Аз също се надавям на това. - подсмихнах се отново и казах :
- Ще ми е много приятно да ви опозная. - щеше да ми е приятно да го опозная всякак,но ми беше интересно до кога можехме да издържим без да се целунем и да преминем към нещо повече?
Седнах до него и се усмихнах приближих се до ухото му и прошепнах :
- За тези красиви очи бих направила всякакъм компромис.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 4:39 am

Обърнах се.Кого да видят очите ми - Натали.Засмях се на думите й.
- Натали каква изненада. - усмихнах се фалшиво.
- А това за теб проблем ли е ... само внимавай да не си ти. - казах и се засмях.
- Ами ти .. не си ли се изчукала вече с някого.О чакай водят се слухове че си спала със сестра ми.И двете сте кучки какво да очаквам от вас . - казах иронично и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 4:40 am

-Хмм харесва ми. А би ли отишла да целунеш някое момиче в залата, освен Натали.
попита я той като я погледна дяволит поглед. Явно наистина очите му вляаеха на всички жени.
-Не съм сигурен дали ще се справиш с това.

Пс: харесай си някоя от user-ките
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 4:42 am

-Мисля, че личния ми живот съвсем не те засяга. -Усмихнах се и надигнах чашата си за наздравица. Кръстосах краката си. -Аз поне не съм на сухо но не виждам дамите да ти се лепят. Май вампирите станахте отминала мода?
Засмях се и отпих от питието си. Бях очарована от мястото, може да се каже и от компанията. Ха-ха.
Облегнах се назад удобно.
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 4:44 am

Засмях се на задачата :
- Това няма да е никакв проблем,а удоволствие за мен. - намигнах му и станах. Закрачих бавно към Кейт,момичето коего също щеше да живее с нас. Целунах я нежно и се усмихнах,помахах й и се върнах при Ерик.
- Сигурен ли сте че видяхте или да го повторя - попитах закачливо и отново седнах,кръстосвайки крака.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 4:47 am

Погледнах я студено за момент.После отпих от чашата си.
- Мила ми Натали ... - засмях се.
- Ти си имала личен живот ? - не се сдържах и отново се засмях.
- Личния ти живот е че целия град знаеш с кой се чукаш.Това определено е много лично.
- А това за вамипирите .... мисля че се бъркаш с някой друг ... не съм аз.Но явно на теб никой мъж не ти обръща внимани щом си почнала да ходиш с жени.Загубила си си сексалипа някъде докато си се чукала ?Лошо. - казах и направих тъжна физиономия.
- Разваляш си репотацията. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 4:48 am

-Това явно е другата ми съквартирантка
Погледнах я аз въпросително. Момичето, което беше целунато от Бо, се изчерви. Колко сладко девственица. Ерик облиза долната си устна. Бо беше страстна.
-Добре се справихте мисис.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 4:51 am

-Поне имам такава. -Прошепнах му и се усмихнах широко. -А и... не виждам нито един мъж достоен за нещо повече от храчка в лицето.. Поне от тази зала.. -Намигнах му и отидох при Бо, обърнах я и я целунах, след което ѝ прошепнах "Тук съм.. само за да го знаеш. " върнах се и поръчах още един шот.
-Та до къде бяхме стигнали? Обсъждаме моя личен живот? Мисля, че не аз съм тази, която е известна из целия град със сексуалните си походи, след като едва сега идвам, скъпи. -Казах, вдигнах рамене и отпих от питието си.
Върнете се в началото Go down
Кейт Хейл
Human
Кейт Хейл


Брой мнения : 147
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Кейтлин Хейл
Възраст:: 17

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 4:56 am

Стоях мирно на стола и оглеждах всички .. Някои танцуваха, други пиеха, трети просто разговаряха, а някои като мен си стояха мирно и наблюдаваха останалите.. Изведнъж се появи съквартирантката ми Бо Уест.. Доближи се до мен и неочаквано ме целуна.. Нежно, без много чувства.. Истината бе, че ми хареса.. Не разбрах обаче защо го направи.. С неохота установих, че бузите ми са пламнали.. Изпих питието си на един дъх, което накара главата ми да се замае.. Погледнах към Бо въпросително, но срещнах погледа на Ерик.. Сега вече ми стана ясно.. Поклатих неодобрително глава и взех ново питие..
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 4:57 am

- О моля те Натали където и да отидеш винаги оставаш известна със сексуалния си живот.
Докато не минеш през всички мъже и жени не се успокояваш. - засмях се.
- А и се успокой малко .. това все пак е сестра ми . - казах и отпих от чашата си.
- Питаме до къде сме стигнали с личния ти живот така ли ? До там че си кучка за един ден.
Мислиш ли че някой би се задълбочил с теб ? Само секс и нищо друго ? Всъщост то това ти е заниманието . - засмях се.
- Минават те само един път и после не те търсят. Не е ли забавно ? - засмях се и после и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Лия Григори
Vampire
Лия Григори


Брой мнения : 40
Join date : 02.04.2011

RolePaly
Име:: Лия Григори
Възраст:: 17 чов, 20 вамп...

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 4:57 am

Люк Мъри написа:
Както винаги,когато имаше парти,аз закъснявах.Набързо облякох малко по - офицялни дрехи.
Тръгнах към партито,което трябва да е с маски.Намерих някаква стара маска и си я сложих.Подпалих колата и не след дълго пристигнах.Очертаваше се един скучен ден.Особено,когато не познавах никого на партито.Влязох в претъпканата зала.
Започнах да оглеждам хората.Имаше много хубави момичета,които разбира се,бяха заети.
Отидох до масата с алкохола и си взех една бира.Продължих да се оглеждам и отпих от бирата.Беше ми много скучно.Правех си планове,но те щяха да се провалят.Бях сам,а плановете включваха момичета.Отегчено отпих от бирата и продължих да си гледам.


Вечерта бе забавна, но не за мен...Хората се веселяха, явно повечето се познаваха, всъщност щеше да е странно, ако не се познаваха.
Отпивах бавно от коктейла си, докато най-накрая не свърши. След това си поръчах няколко шотове (водка) и ги изпих толкова бързо, че и аз се очудих от себе си...
Реших да пообиколя залата, все пак можеше да открия някой познат.
Обикаляйки бавно, изведнъж някой ме припъна и без да искам се блъснях в някого. Обърнах се и видях красиво, високо момче, което изглеждаше също толкова объркано, колкото бях и аз.
-Здрасти...-казах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 5:01 am

Деймън Салваторе написа:
- О моля те Натали където и да отидеш винаги оставаш известна със сексуалния си живот.
Докато не минеш през всички мъже и жени не се успокояваш. - засмях се.
- А и се успокой малко .. това все пак е сестра ми . - казах и отпих от чашата си.
- Питаме до къде сме стигнали с личния ти живот така ли ? До там че си кучка за един ден.
Мислиш ли че някой би се задълбочил с теб ? Само секс и нищо друго ? Всъщост то това ти е заниманието . - засмях се.
- Минават те само един път и после не те търсят. Не е ли забавно ? - засмях се и после и се усмихнах.


-Не виждам и ти да си се задълбочил с нещо! -Усмихнах се и изпих питието си на екс. -Ти си мъжка курва и ти е ясно, значи няма какво повече да ти кажа. -Намигнах му и изкарах телефона от чантичката си. След бърз СМС, отново обърнах внимание на пиандето до мен. Секси пиандето. Засмях се на мислите си.
-Е, какво прави великия Деймън когато не избива населението на града? -Започнах нова тема на разговор.
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 5:01 am

- Merci monsieur. - казах аз на родния си език,френски. Нещо ми подсказваше че знаеше какво значи. " Мери Мосю". Усмихнах се и отипх от питието си.
Забелязах че Нат идва към нас и се усмихнах отново,погледнах Ерик.
- Не зная защо ви беше нужно това,но ми допадна,явно с вас наистина няма да скучая. - Нат вече беше до нас и ме целуна,усмихнах се широко.
- Здравей Нат! - казах с нежен глас и целунах бузата й.
- Разбрах че вече се познавате..
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 5:05 am

-Да познаваме се дълга история.
Изсъска ерик, като гледаше на кръв Натали. Хибридът искаше да пие от кръвта му. За коя се мислеше. Както й да е. На лицето му пак се изписа усмивка и погледна Бо/
-Какво е то странно име?
Попита я той
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 5:08 am

- Великия Деймън ли... - погледнах я.
- Губи си времето с кучка като теб ... но честно казано не разбирам защо го прави ? - засмях се.
- Може би е намисли нещо или просто е реших да се позабавлява с такава като теб !? Никой не може да ти отговори на този въпрос. - погледнах я може би студено.
- Или Великия Деймън както ти го наричаш.. може всеки момент да те изненада с нещо ? -погледнах към бармана и той веднага ми донесе поредната чаша.
- А още нещо Натали не си прави труда с мисли за някой тук .. не вярвам да ти се върже.Дори не вярвам и сестра ми как ти се е вързала ?Чакай ... - кратко мълчание.
- ... може би и тя е решила да те използва като някой.Но за жалост тя не етакава. - погледнах към нея.
- Виждам че се забавлява.. и не и пука за теб мила... сама си. - погледнах я .
- СМС- са беше за поредния отчаян който си търси кучка за една вечер ? Защо ли се изненадвам ?! - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 5:12 am

Изслушах дългата му и безсмислена лекция, пиейки от чашата си.
-Първо.. Какво по дяволите?! -Засмях се. -И второ.. Мислиш ли че ме интересува дали ти пука за мен? Колкото до сестра ти, познавам я даже по-добре от теб, наета съм да я пазя, така че.. -Отново отпих. -Запаси си лекцията за някого, който има намерение да се интересува от пиянските ти простотии. -"Щипнах" бузата му и погледнах нервно към телефона си.
Върнете се в началото Go down
Бо Уест
Human
Бо Уест


Брой мнения : 254
Join date : 01.04.2011

RolePaly
Име:: Бо Уест
Възраст:: 20

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 5:13 am

- Идва от страшните филми. Нали когато искаш да сплашиш някой,казваш " Буу! Оплаших ли те?" Баща ми е бил любител и го е измислил. - засмях се и забелязах че те двамата нещо не се харесваха особено. Кръвта ми започна леко да се стопля,не знаех защо,просто ставаше по-топла.
- Вашето име не значи ли " Вечен Владетел" ? - попитах любопитно. Обичах да чета,за това си имах някаква представа за това.
Нат вече беше отишла при онова познато за мен от някъде момче.
- Не ви ли отегчавам с разговора? - попитах замислено.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 5:16 am

- Не си играй с мен Натали ... не го прави ! - казах й и се усмихнах.
- Определено лекцията ми до някъде е била права и ще си остане такава.Както и това което ще ти кажа сега.Ти си кучка и винаги ще си останеш такава. - засмях се.
- Щом на теб не ти пука за мен ... - засмях се.
- Ти за мен отдавна не съществуваш мила. - казах и отпих от чашата си.
- Твоята игра с мен свърши отдавна. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
The Vampire King
Ерик Нортман


Брой мнения : 323
Join date : 01.04.2011
Age : 88
Местожителство : THIS'S IBIZA

RolePaly
Име:: Ерик Норман
Възраст:: 19/2015

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 5:18 am

-Ами не всъщност ми е приятно да разговарям с вас.
Каза той като отново си отпи от чашата и запали цигара.
-Пушите ли?
Попита я той като я погледна, с очи пълни с надежда.
Върнете се в началото Go down
Натали Салваторе
Hybrid
Натали Салваторе


Брой мнения : 443
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Натали Снейк
Възраст:: 19/ Много

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 5:20 am

Погледнах го леко неразбиращо.
-Имало ли е игра изобщо? -Засмях се. Телефона ми звънна. Не ми беше нужно да натисна слушалката, за да знам, че трябва да внимавам. Огледах се нервно. След като се уверих, че още не са пристигнали се обърнах пак към Деймън.
-Определено не ми е до това да си играя с вампир, който седи и не знае какво по-точно говори. -Казах сериозно, след което се усмихнах. -Не се опитвай да ме анализираш, не ти ходи.. -Приближих се до терасата, продължавайки да отпивам от питието в лявата ми ръка.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 400
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Curse

RolePaly
Име:: Деймън Салваторе
Възраст::

Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 5:23 am

- Хайде Натали не се прави на чалната .. всъщост ти си си де но... - засмях се.
- Не те анализирам това е последното нещо което ще направя за теб - казах й.
- Знам какво говоря мила .. много добре знам. - намигнах й.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Първи масов роулплей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи масов роулплей   Първи масов роулплей - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Първи масов роулплей
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Believe the legend... ~RPG :: Архив :: Архив-
Идете на: